3 מכונות שטיפה מומלצות עד 3,000 ₪

מאז ומתמיד אנו כמספקי השירות, מנסים לשדרג את מערך המוצרים שמסייעים לנו בעבודות ותהליכי ניקיון שונים. ישנם לא מעט מוצרים אשר יכולים לסייע לנו בזמן התהליך, לחסוך לנו כסף, זמן של העובדים, ולהפיק את התועלת שאנו מעוניינים. כמו כן, המכונות שנציג בהמשך מתאימות בוודאות גם לשימושיים ביתיים.

מחפשים מכונת שטיפה בלחץ מומלצת? הגעתם לפוסט הכי מתאים לכך! בפוסט זה, נציג עבורכם את שלושת מכונות השטיפה המומלצות ביותר לשנת 2020. קדימה, מתחילים.

Karcher K2 Battery החל מ- 1,590 ₪

מכונת שטיפה Karcher k2, תספק לכם שקט ושלווה בזמן העבודה, תחסוך לכם זמן, ותאפשר לעובדים לעשות את מטלתם במהירות הגבוהה ביותר, תוך הדגשה של קיצור בזמנים.

מפרט טכני של המוצר:

לחץ עבודה: 110bar.
זרימת מים: קצב של עד 340hr.
סוללה: זמן העבודה המקסימלי הוא כ- 15 דקות, וכולל תצוגת Led, לפרטים אודות העבודה והסוללה.
אביזרים נוספים: ידית נשיאה, צינור ליניקת סבון, צינור לחץ עבור המים, ומקום להנחת אביזרים משלימים.

*במוצר זה, תוכלו לרכוש בנוסף מערכת ייעודית שמתחברת למכשיר עבור יניקה של מים ממקורות שונים.

סה”כ 1,590 ₪ וניתן לרכישה On-line.

K7 Control Plus החל מ- 2,890 ₪

מכונת השטיפה המתקדמת של קרשר בדגם K7, מסוגלת להפיק את התועלת שאליה אתם מכוונים. כלומר, היא המכונה האידיאלית והמומלצת ביותר בכל הקשור להסרת לכלוך מטריד שהינו יורד. כמו כן, ניתן לעשות בה שימוש גם בבית – בכלי הרכב, במדרגות הבניין והבית, בגינה ובחצר הביתי.

המפרט הטכני של המוצר:

לחץ עבודה: לחץ העבודה מגיע עד ל- 180bar.
זרימת מים תקינה: הזרימה מסוגלת להגיע עד 600hr.
הספק וחשמל: ההספק החשמלי הוא עד 3kw לכל היותר.
תצוגה: התצוגה דיגיטלית ומאפשר בדיקת נתונים בכל זמן נתון.

המוצר k7, מסוגל להגיע לטווחי עבודה רציפים של 1800wt. בנוסף, במוצר זה תקבלו גלגלים שיאפשרו לכם לנוע בחופשיות ובקלות. אורך הצינור מגיע עד לשישה מטרים לפחות.

סה”כ 2,890 ₪, וניתן לרכישה אונליין בקישור המצורף מעלה.

K4 bc – החל מ- 1,440 ₪

מכונת שטיפה בלחץ גבוהה, בעלת עיצוב וגיבור נקי, לכאלה שאכפת להם מאיכות ומראה. בנוסף, המכונה לא סתם יפה, אלה גם מספקת עבודה רציפה למשך זמן לא קטן. המכונה מתאימה גם לשימושים הפשוטים ביותר בבית ובחצר, ומסוגלת להסיר ולנקות לכלוכים קשים, רכבים, אופניים, ואפילו מתאימה גם לניקוי האופנוע האישי שלכם. בנוסף, המוצר מסוגל לנקות באופן עצמאי לכלוכים ואבק אשר נמצאים בברז. בזכות התכנון הקפדני, הצלחנו להגיע למצב שהצטברות האבנית היא גם לא בעיה, מכונת השטיפה מסוגלת להגן על המכשיר, ולמנוע אבק, לכלוך, ואבנית. עקב כך, נוכל לשמור על מצבה לאורך שנים.

מפרט טכני של מכונת ה- K4:

לחץ עבודה: 130bar.
זרימת מים: זרימה של 420lh.
טמפרטורת המים המקסימלית: ניתן להשתמש בעבודות מסיביות עד לטמפרטורה של 40c.
הספק וחשמל: הספק חשמלי מגיע עד 1.8kw.
אביזרים: המכונה, אקדח התזה, צינור לחץ של 6 מטר, מיכל סבון, פילטרים פנימיים, ודיזה מתכווננת.

מכונת השטיפה k4, מגיעה לעוצמת התזה של 130bar, יחד עם יכולות להסרת לכלוך טורדני ועקשן במיוחד. בנוסף, תוכלו לחבר אקדח קליק בצורה פשוטה ויעילה, למגוון עבודות ניקיון. כמו כן, נקבל גם צינור לחץ איכותי של 6 מטרים שיעניק לנו עבודה נוחה ואפקטיבית יותר. לשם הסרת הלכלוך הבעייתי, תוכלו להשתמש בדיזה לצורך שפשוף של האזור הבעייתי ועד להסרת הכתם. פילטר המים שתחבר למכונה, יעניק לכם הגנה מלאה של לכלוך ואבק מיותר.

סה”כ 1,440 ₪, ניתן לרכישה מקוונת דרך אתר הבית הרשמי שלנו, או דרך הקישור הישיר.

לסיכום – מה היה לנו פה

אצל חברת Karcher, מודעים לתודעת השירות, ותמיד כחברה אנחנו מביאים מוצרים גאונים, חדשניים, וטכנולוגיים מאוד. אז מה היה לנו פה? אנו מודעים לכמות המוצרים הגדולה שלנו, עקב כך פירטנו לכם בפוסט הזה את שלושת מכונות השטיפה הטובות ביותר עד לסכום של 3,000 ₪ בלבד. מקווים שעזרנו, וזכרו – תמיד אתם יכולים להתקשר או לפנות אלינו בדרכים המקובלות.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

שינוי גודל פונט
ניגודיות

חודש של הנחות
על כל האביזרים ותכשירי הניקיון

בקוד קופון NOVSALE

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.

Open chat