דן שלדן - היבואנית הרשמית של מוצרי קרשר בישראל

דן שלדן בע”מ

דן שלדן הוקמה בשנת 1986 מתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מוצרי צריכה בייתים ותעשייתי בתחום הניקיון של המותג הבינלאומי KARCHER גרמניה. חברת דן שלדן מובילה בתחום ומעניקה לקהל לקוחותיה מגוון רחב של פתרונות בתחום הביתי ובתחום התעשייתי.


 

KARCHER קרשר

חברת קרשר (KARCHER) הבינלאומית היא המותג עטור הפרסים המוביל בעולם בתחום פיתוח וייצור מכונות וציוד ניקיון לשימוש ביתי ותעשייתי.
המותג מייצר מגוון רחב של מוצרים ומעניקה מענה לכל צורך וכל מגדר. מוצרי חברת KARCHER מתאפיינים בעמידות המכשור, קלות התפעול והתחשבות באיכות הסביבה. חברת דן שלדן הינה הנציגה הבלעדית של חברת KARCHER בישראל . צוות היועצים והטכנאים של חברתנו מתאפיין בידע ובמקצוענות, הבנת הצרכים של לקוחותיה, ומאומן להציע מגוון פתרונות ניקיון לכל צורך.
 
אנחנו בדן שלדן, היבואנית הרשמית של מוצרי קרשר בישראל מתחייבים להעניק ללקוחותינו שירות אישי ומקצועי ללוות את הלקוח לחוויות ניקיון מתקדמת עם מוצריה של מותג KARCHER.
חברת דן שלדן מאמינה במוצריה ושמה דגש על איכות וטיב המוצרים וכן על מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר שכן מקפידה על מחויבות ומתן שירות ברמה הגבוה ע”י המעבדה מרכזית בפ”ת ותחנות שירות הפרוסות ברחבי הארץ.

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

עוגיות

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.