מכונת שטיפה בלחץ

אתם והקרשר שלכם

אם אתם מעוניינים בניקיון מושלם ויעיל יותר, בעיקר בתחומי הבנייה, העסקים, השיפוצים, החקלאות ועוד – חשוב שתכירו את המושג ‘מכונות שטיפה בלחץ’. מכונות מסוג זה מאפשרות ניקוי מושלם של כל אלמנט, מקום ומשטח, כאשר המכונה מתאימה במיוחד למי שמנקה משטחים ואלמנטים שונים על בסיסי יום יומי.

 

למי מתאימות מכונות שטיפה בלחץ?

מכונות מסוג זה מתאימות למגוון שימושים כאשר ישנם אנשים ספציפיים שזקוקים למכונות מסוג זה, ביניהן:

מנקי מכוניות – אחד הכלים העיקריים שמנקי מכוניות משתמשים בהם הוא מכונת שטיפה בלחץ. באמצעות המכונה ניתן לנקות מגוון כתמים קשים ממכוניות ביניהם: חלודה, כתמי בוץ, שומן לשלשות ועוד.

עובדים בתעשיית הגינון – בתעשיית הגינון ניתן למצוא אנשים שעובדים עם מכונות שטיפה בלחץ וזאת על מנת לשטוף משטחים גדולים או גבוהים.

אנשי שיפוצים וקבלנים – גם אנשי שיפוצים משתמשים במכונות אלה, וזאת כדי להסיר לכלוך קשה, כתמי צבע, שמן, בטון ועוד.

בעלי עסקים – בעלי עסקים שזקוקים לניקוי יסודי של משטחים ואלמנטים, כמו למשל בעלי מסעדות או בתי קפה: זקוקים למכונות שטיפה בלחץ על מנת לבצע ניקוי יסודי ולהגיע לתוצאות  סטריליות במיוחד.

בעלי מפעלים – במפעלים יש לנקות משטחים גדולים ומכונות שונות וגדולות, ולכן מכונת שטיפה בלחץ היא מכשיר אידיאלי לצרכי ניקוי אלה.

חקלאים – חקלאים משתמשים במכונות שטיפה אלה על מנת לנקות מכונות, טרקטורים, מיכלים ועוד.

אנשים פרטיים – מי שרוצה ליהנות משטח נקי בסביבת מגוריו, משתמש במכונות שטיפה בלחץ בעיקר באזור החצר, הגג בפרגולה, המרפסת ועוד.

 

כיצד עובדת מכונת שטיפה בלחץ?

מכונה מסוג זה עובדת בעיקר על לחץ מים קרים וכוח קיטור שמאפשר ניקוי חזק ויסודי יותר. באמצעות המכונה ניתן להגיע לכל מקום תוך הסרת לכלוך קשה, שומני, תוך ניקוי משטחים בכל גודל.

חברת karcher-shelllden מספקת מגוון מכונות שטיפה בלחץ תוך אספקת מכונות מותאמות אישית ביניהן מכונות הפועלות על לחץ אוויר, באמצעות חול וכדומה.

 

כיצד בוחרים מכונת שטיפה?

אנשי המקצוע שלנו רוצים לעזור לכם להתאים את מוצרי הניקוי הנכונים ביותר עבורכם. לנו מדריכים לכל אביזר ניקוי, ואנשי מקצוע שיוכלו ללוות אתכם בתהליך רכישת המוצרים.

המשיכו לגלוש באתר, צרו קשר, ותוכלו למצוא את אביזר הניקיון המושלם והיעיל ביותר עבורכם!

 

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

שינוי גודל פונט
ניגודיות

חודש של הנחות
על כל האביזרים ותכשירי הניקיון

בקוד קופון NOVSALE

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.

Open chat