מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה

תמונה

חג פסח אומנם עבר, אבל הניקיון כל הזמן סביבנו. תמיד צריך לנקות את החדרים, את הסלון, את המטבח, את החצר, את המכונית, וכל מה שסביבנו דורש ניקיון יסודי כל פעם מחדש. במפעלים ותעשייה הלכלוך כל הזמן חוזר ומצטבר, כי העבודה ממשיכה והאבק והלכלוך תמיד חוזרים ונשארים במקומם, ולכן למקומות שעובדים בהם תמיד, דרוש מכונות ניקיון מקצועיות שמנקות ביסודיות ובמהירות את כל המפעל ברמה שבכלל לא הכרתם. מכונות הניקיון דואגות להשאיר סביבה נקייה בבית ובתעשייה ואווירה נעימה ונפלאה שמשפרת את איכות החיים והעבודה.

חברת קרשר דואגת לייצר מכונות ניקיון אלו, אשר מנקות ביעילות וביסודיות את השטח. מכונות הניקיון המוכרות לכולם, והנמכרות ביותר הם מכונות שטיפה בלחץ גבוה מים חים קרים חמים או קרים או גם שניהם, המתאימות בעיקר למפעלים או בתים גדולים עם חצר גדולה. מכונות אלו מנקות באמצעות לחץ מים חזק ומורידות כל כתם אפשרי שיש. המכונות מנקות ומקרצפות את הרצפה ודואגות להשאיר אחריהם שטח נקי ,מבריק ומקורצף.

לדוגמא מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה חמים-קרים HDS 10-20 M מתאימה לשימוש תעשייתי. קלה לשימוש באמצעות מערכת SERVO ידידותית למשתמש וקלה להפעלה בעזרת כפתור ההפעלה. מיכל הסולר במכונה זו בנפח של 25 ליטר ומיכל דטרגנטים בנפח של 20 ליטר. יש במכונת שטיפה זו מערכת למניעת סחרור מים אשר דואגת לחיסכון משמעותי במים ובורר לחץ. מצורף למכונה אקדח EASY PRESS של קרשר, אקדח מקורי המסתובב 360 מעלות. מכונת שטיפה בלחץ גבוה מים חמים/קרים מקצועית, תלת-פאזי המספקת לחץ קיטור מלא במים קרים או חמים עד 200 בר, וכן גם 1400 סל”ד מנוע המאפשר אורך חיי מנוע ארוך יותר.

מכונת שטיפה נוספת מבית קרשר, תוצרת גרמניה היא מכונת שטיפה בלחץ HDS 12-18 4 S אשר מאוד דומה למכונת שטיפה הקודמת אך עם יכולות ניקיון שונות. ההבדל בניהם הוא משקל המכונה, המכונה הנוכחית שוקלת 178 ק”ג לעומת הקודמת ששוקלת 171 ק”ג, אך שניהם לתעשייה, נישאות על גלגלים ומיועדות לשטיפת שטח גדול ביסודיות ויעילות. בנוסף לכך ההספק החשמלי יותר גבוה 8400 וולט, וספיקת המים של המכונה הנוכחית גבוה יותר, ספיקת מים מגיע ל1200 ליטר. בסך הכל הם מאוד דומות, אך תלוי בדרישות הלקוח ומה הוא בוחר לעשות עם מכונת שטיפה זו.

מכונות שטיפה בלחץ מים שוטפות באמצעות אקדח שנלחץ בקלות ומוציא דרכו שטף מים חזק ויציב המנקה בזריזות את האזור, מסיר כתמים ביעילות באמצעות הלחץ מים היוצא בכוח כזה, ודואג לניקיון השטח בצורה הטובה ביותר. ישנם מכונות המונעות באמצעות חשמל, הם נטענות ואז הם ניידות לשימוש בכל האזור הנדרש, וישנם מכונות המונעות באמצעות סולר, וכמו רכב הם ניידות ועושות את הנדרש מהם.

מכונת השטיפה מנוע עצמאי HD 1000 DE מונעת באמצעות סולר, יש לה נפח של 25 ליטר שניתן למלא בסולר לשם התנעה. בנוסף לזאת מכונת שטיפה זו בלחץ מים גבוה חמים- קרים המיועדת לשימוש תעשייתי. מנוע הסולר שלה הוא yanmar L 100 AE/diesel אשר בעלת מנגנון הגנה השומר על המכונה בזמן של מחסור בסולר. המכונה מאוד ידידותית וקלה לתפעול, יש בה כפתור הפעלה נוח שבו מפעילים ואין צורך לדעת יותר מידי בשביל להשתמש בה. מערכת הסרבו דואגת לשימוש קל ונוח, ומנהלת לך את כל עניין השטיפה בעצמה. עליך רק להפעיל ו”לטייל” עם המכונה על השטח הרצוי. מיכל הדטרגנטים הוא 10 ליטר, ולחץ העבודה הוא 200 בר. מאוד ייסודית, מנקה ביעילות ובמהירות. תוצרת גרמניה.

וכמובן ישנם מכל סוג של מכונות בשטיפה עוד סוגים דומים אך ישנם מספר פרטים קטנים השונים בניהם, למשל מכונת השטיפה המקצועית HDS 8/18 -4M ECO היא ידידותית לסביבה ושומרת על איכות הסביבה. מונע בסולר שמיכלו הוא 25 ליטר, שוקל רק 155 ק”ג, ספיקת מים של 800 ליטר, ויש בו מיכל סבון של 20 ליטר.המכונה מתאימה למשטחים גדולים יותר הדורשים שטיפה יסודית במהירות. מתאים לעבודה ממושכת.

כשבוחרים מכונת שטיפה צריך להתאים אותה בהתאם לדרישות המשתמש המשתמש במכונה לעסק שלו או לחצר ביתו, ולכן חשוב לדעת מה הצרכים שלו? איזה גודל האזור שהוא רוצה לנקות? במה ירצה שהמנוע יפעל? מה ירצה שיהיה נפח מיכל המים? והכול תלוי בדרישות של המשתמש, בתקציב שלו ובגישה שלו לניקיון יסודי במפעל או העסק, וכך תוכל לבחור מכונת שטיפה המתאימה לך או לכל מי שישתמש בה. חברת קרשר יוצרת פתרונות לכל בעיית לכלוך קיימת ודואגת להשאיר אחריה סביבה נקייה ואיכותית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

עוגיות
אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.
דילוג לתוכן