גרניק

אתם והקרשר שלכם

‘גרניק’ הוא שם גנרי למכונות שטיפה בלחץ מים, תוך ששטיפה באמצעות גרניק היא כזאת הנחשבת ליוסדית יותר, מהירה יותר וכזאת שמתאימה למשטחים גדולים או מקומות שיש בהם לכלוך עיקש.

באמצעות גרניק ניתן לשטוף כמעט כל משטח, תוך שהמכשיר עובד על לחץ מים גבוה שעוזר להסיר מגוון לכלוכים, ביניהם: שומנים, בוץ, חול, צבע, ועוד.

את הגרניק ניתן להפעיל על לחץ של מים קרים או חמים, וזאת בהתאם לצורך ולאובייקט אותו מנקים.

 

איך נראה המכשיר ואיך הוא עובד?

גרניק הוא מכשיר עגול שנע על גלגלים, כאשר מהמכשיר יוצא ממנו צינור ניקוי שבאמצעותו מוציאים את לחץ המים שמסיר כל לכלוך.

הגרניק הוא בעצם מכשיר אדים עוצמתי שמאפשר שליטה בניקוי בכמות המים שיוצאים מהמכשיר וכמובן שבעוצמת המים.

את המכשיר ניתן להפעיל בקלות והוא מתאים גם לשימוש קל ללא הפעלת כוח פיזי.

 

מהם השימושים של הגרניק?

למכונת שטיפה בלחץ, הלוא היא הגרניק, ישנם מגוון שימושים ביניהם:

רחיצת מכוניות ומכונות גדולות – גרניק הוא מכשיר שעמו רוחצים מכוניות באופן מקצועי. העוצמה של הניקיון מאפשרת ניקוי טוב יותר של כתמים כמו כתמי בוץ, שומן, צואת ציפורים ועוד.

רחיצת משטחים מכל סוג – באמצעות מכשיר ניקוי זה ניתן לנקות משטחים מכל סוג, בין אם מדובר בדשא סינטטי, בלוחות פלדה, לוחות אלומיניום, עץ ועוד. 

שטיפת מרצפות וחצרות – רבים מהאנשים ובעלי העסקים שמשתמשים בגרניק לניקיון מרצפות וחצרות. בכך ניתן ליהנות מניקיון סביבתי מעולה.

ניקיון  בזמן בנייה – גם פועלי בניין משתמשים בגרניק בזמן העבודה, וזאת על מנת להסיר כתמי צבע, לנקות כתמים שנוצרו בזמן הבנייה, לנקות אבק קשה ועוד, והכל ללא גרימת נזק לאלמנטים במבנה.

ניקוי מכלים – גרניק משמש גם אנשי תעשייה, שמשתמשים בו על מנת לנקות מיכלים בצורה טובה. באמצעות מכונת שטיפה בלחץ ניתן לנקות כל מיכל מכל חומר.

הסרת לכלוכים עיקשים – גרניק יכול לשמש גם אנשים פרטיים שרוצים לנקות לכלוך עיקש מהבית ומהחצר.

מכונות השטיפה מעולות של karcher-shelldan מנקות כל משטח! אז בין אם מדובר בניקוי חלונות, תריסים, אבק עיקש, שאריות צבע, כתמים וועוד – אנו בkarcher-shelldan מספקים את מכונות השטיפה האיכותיות ביותר 

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

עוגיות

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.