מהי מכונת שטיפה בלחץ – ומי צריך אותה

מאז ומתמיד, ניקיון הבית והעסק היה בחשיבות העליונה אצל מרבית האנשים. תמיד חיפשנו תכשירים ומוצרים משלימים שיסייעו לנו בתהליכי הסידור והניקיון. בשוק, ישנם לא מעט מוצרים שעשויים לעזור בתהליך היומיומי של הניקיון והתחזוקה. בשנים האחרונות, חברות שונות ומקצועיות פיתחו מכונות שטיפה בלחץ, כאלה שטובות וכאלה שפחות. במאמר שלפניכם, נדבר על מהי בעצם מכונת שטיפה בלחץ? מה ההבדל בינה לבין מכונת שטיפה רגילה? ומי בכלל צריך את זה.

בקצרה – מהי מכונת שטיפה בלחץ

אז מהי מכונת שטיפה בלחץ? ובכן, מכונת שטיפה בלחץ היא מכונה חשמלית אשר עובדת בעיקר על מים, ובתפוקות גדולות, וכמובן עם מהירויות לחץ שונות. בנוסף, מכונת השטיפה, מסוגלת לעבוד גם בתנאים חמים וקרים – כלומר, לשטוף את הריצפה במים חמים וקרים. במכונות אשר תומכות בשטיפה עם לחץ מים חמים, תתקבל גם תוצאה של עדים מפעם לפעם, דבר אשר יעזור לכם להסיר את הכתמים הקשים ביותר.

מכונות השטיפה השונות, תומכות בשלל משטחים, כאלה שמתאימים לניקיון באזור בנייה, כאלה שמתאימים למשטחי עץ, וכאלה גם לבטון. לרוב, המכונה הפופולרית ביותר תתמוך בשלל סוגי ריצוף ביתי ומשרדי – פורצלן, קרמיקה, דמוי פרקט, ועוד. ישנם מס’ טכניקות לניקוי משטחים וריצוף, כמו: ניקוי באמצעות התזה, ניקוי באמצעות קיטור וגז, ועוד. וזאת, באמצעות הכנסת חומרים שונים אל פנים מכונת השטיפה המתאימה.

בהחלט מדובר במכונה שימושית שתשרת אתכם כראוי, תחסוך את זמנכם, ואת הכוחות הנפשיים. אנו ממליצים לעבוד עם מכונת השטיפה מסוג K2, וזאת בזכות יעילותה בעבודה, וזמן עבודה גדול.

מה ההבדל בין מכונת שטיפה רגילה למכונה עם לחץ

מכונת שטיפה רגילה, או ידנית, בהחלט תסייע לכם בתהליכי העבודה השוטפת. אבל יש בה לא מעט חסרונות. ראשית, אין לה כלל לחץ בעת השטיפה או הניקוי. שנית, כוח השאיבה שלה נמוך מזה של מכונה עם לחץ, ושלישית כמובן, כמות הסוללה האלחוטית שלה (אם בכלל קיימת) איננה מספיקה לאורך זמן. לעומתה, תוכלו למצוא במכונת שטיפה עם לחץ, כמה יתרונות – לחץ שטיפה גבוהה מאוד, לחץ עבודה של לפחות 110 בר, קצב של זרימת המים גבוהה וכמובן תכולת המיכל. כמו כן, זמן הסוללה שלה הרבה יותר ארוך מאשר מכונת שטיפה ידנית או רגילה. במכונות שטיפה מקצועיות שנעות בין 8,000-10,000 ₪, תוכלו לעבוד בצורה רציפה באורך שיכול להגיע לשעות ארוכות. הטכנולוגיה והפיתוח של מכונות השטיפה בלחץ יפתיעו אתכם.

אז למי זה מיועד – ומי משתמש בזה

אחת מן הדרכים השימושיות ביותר לעובד הניקיון הרגיל היא שימוש במכונת שטיפה בלחץ גבוה, בין אם אנחנו יושבים עליה, או עובדים עליה בצורה אחרת. כך או כך – שימושה בחברת ניקיון היא פקטור שחברה חייבת להכיר בה. אז למי זה מיועד, אתם בטח שואלים? ובכן, לאנשים הפרטיים היא בוודאי לא תתאים. אבל מהצד השני, לחברות ניקיון ואחזקה היא יכולה להוות פתרון משתלם לאורך זמן. כל חברה שעוסקת בשירותי הניקיון בישראל, משתדלת להציב לעצמה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ותוך כדאי שמירה על זמן לא מבוזבז, וחיסכון במשאבים. במידה ואתה או את, בעל חברה העוסקת בניקיון ותחזוקה, רצוי להחזיק אחת או כמה מכונות שטיפה מקצועיות. מעוניינים בקצת יותר פרטים? פנו אלינו עוד היום.

מקווים שעזרנו, והצלחנו לתת את המיטב. לכל שאלה ובירורים מוזמנים להתקשר לנציגי השירות במוקד – 03-9131-350, אתם מוזמנים גם להגיע אלינו! שעות הקבלה הם בין 8 וחצי בבוקר, ועד ל- 4 וחצי בצהריים.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

שינוי גודל פונט
ניגודיות

חודש של הנחות
על כל האביזרים ותכשירי הניקיון

בקוד קופון NOVSALE

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.

Open chat