יתרונות נוספים למכונת שטיפה בלחץ

כל מנהל תחזוקה ושירות, כל בעל משרד, ואפילו אדם פרטי מבין את חשיבותה של מכונת השטיפה בלחץ. מכונת שטיפה מהסוג הזה, מאוד פופולרית ונחוצה בישראל. במיוחד, כאשר עבודות הניקיון מצטברות ונערמות במהלך השבוע. רק מכונת שטיפה כזאת יכולה להתמודד עם כמויות שטח גדולות, לפיכך בחירת השימוש בה לא מוטלת בספק. ועדיין, נותרת שאלה – מהם בעצם היתרונות לשימוש במכונת שטיפה? ובכן, ריכזנו זאת עבורכם בפסקאות לשם הנוחות המקסימלית.

הסרת כתמים קשים ועקשנים

בכל אורך ההיסטוריה, כתמים קשים תמיד תסכלו אנשים פרטיים, וחברות ניקיון, עד שהגיעו מכונות השטיפה בלחץ. בעבר הרחוק מאוד, לפני מכונות השטיפה המתקדמות, ההינו צריכים להסיר כתמים קשים ועובש בשלל דרכים כמו – ניסיון וטעיה עם חומרי ניקיון מסוימים, וכל מיני מתכונים ישנים לשיפור והסרת הכתם. כיום, מכונת השטיפה עושה זאת בקלות, ובדיוק רב. וזאת, בזכות לחץ המכונה על אזור הכתם העקשן. כבר לא מדובר בסתם לחץ, אלה בלחץ מים חזק שמסוגל להוריד כל כתם אפשרי במינימום זמן ומאמץ.

מהירות הלחץ

ישנם המון השוואות מחירים, וכך גם מוצרים. האינטרנט מלא בהמון השוואות של דגמי מכונות שטיפה, כאלה טובות יותר וכאלה פחות. בעת העבודה, אחת האלמנטים שמופעלים – הוא בוודאי מהירות הלחץ המקסימלי. לעומת ניקיון ידני, מכונת השטיפה מסוגלת לא רק להסיר כתמים ואזורי ניקיון קשים, אלה לעשות זאת במהירות גבוהה, ובכך להגביר את הלחץ על אותו אזור. אם נצטרך לנקות את האזורים באופן ידני, נחשיב זאת כמהירות של 1.5 לשנייה. לעומת זאת, מכונת השטיפה תוכל להגביר את ייעול העבודה והלחץ פי x10.

נוחות ושימוש

בזכות התכנון של יצרני המכונות, ובזכות הנוחות והקלות בשימוש, נוכל לתפעל מכונת שטיפה ללא מאמץ או ידע מקדים. פשוט מפעילים את המכונה ומתחילים בתהליך הניקיון. לרוב, לאדם ממוצע ייקח כ- 15 דקות לתפעל את המכונה, ללמוד אודותיה ולהיכנס לעניינים המתקדמים יותר. היתרון בהחלט בולט, הנוחות והשימוש הפשוט במכונות שטיפה נפוצות הם פקטור שלא כדאי לזלזל בו. ככל שהנוחות והשימוש פשוט יותר, כך הוא ידרוש מאיתנו לשרוף פחות מאמץ וזמן מיותרים.

מחיר וזמן

כיום, ניתן להשיג מכונות שטיפה בלחץ לשימוש ביתי במחירים שונים, המחיר משתנה מדגם לדגם, ומיצרן ליצרן. היום, תוכלו להשיג מכונות שטיפה החל מ- 3,000 ₪, והמחיר יכול גם לנוע לכיוון של 5,000 ₪ ויותר! הכל תלוי בדגם, ובכמה שהמכונה מתקדמת, לדוגמא: מהירות גבוהה יותר, שטיפה בלחץ רב יותר, וכמובן תכולת המים. מלבד זאת, יש את עניין הזמן – הזמן הוא מאסט בכל הקשור לניקיון ביתי, משרדים, ועסקים. לרוב, אנו נרצה להשלים את העבודה בדיוק מירבי, ועם כמה שפחות בזבוזי זמן מיותרים. לפיכך, שימוש במכונת שטיפה מהסוגים הללו, תחסוך לנו במשאבים ובהרבה זמן. לעומת זאת, מכונה ידנית תגרום לבזבוז זמן עבודה יקר.

אנו ב- Karcher עושים את מרב המאמצים לספק לכם את המוצרים לפי לוחות הזמנים שנקבעו. וגם, אנו מתחייבים לספק לכם את המוצר המתאים והאיכותי ביותר לסביבת העבודה הרצויה. בכל שאלה, תלונה, או ייעוץ אתם מוזמנים לחייג אלינו – 03-913-1350.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

שינוי גודל פונט
ניגודיות

חודש של הנחות
על כל האביזרים ותכשירי הניקיון

בקוד קופון NOVSALE

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.

Open chat