כמה הרצפה שלך יכולה להיות נקייה - מכונות שטיפה Karcher Israel
15887
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15887,single-format-standard,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

כמה הרצפה שלך יכולה להיות נקייה

כמה הרצפה שלך יכולה להיות נקייה

שבוחרים רצפות בבית, יש מספר שיקולים שלוקחים: סוג המרצפות, גודל המרצפות, צבע הרצפות, שלא יקטין את הבית ויתאים לרהיטים, וכן שהלכלוך לא יבלוט עליו. חברת קרשר פתרה את בעיית הלכלוך ויצרה מגוון של מקרצפות רצפות לבית ולעסק, למקומות קטנים וגדולים ולכל הרצפות שיש.

למשל מקרצפת רצפות מקצועיתBR 40-10 , מקרצפת מרצפות ניידת, אשר צריך שיפעילו אותה והיא הולכת לבד בשטח המוגדר. רוחב העבודה שלו ל400 מ"מ, ומיכל האיסוף שלו לנפח של 10 ליטר. בעלת כוח ותוצאות מרשימות במיוחד. פועלת עם שתי מברשות רולים ב – 1500 סל"ד. משתי צדי המכונה ישנם מגבים לשאיבה מושלמת וגלגלי ההובלה שלה מיועדים לשינוע קל ומהיר . המכונה מתפרקת בקלות לניקוי, והתפעול קל ופשוט.

כמו כן יש מקרצפת הרצפות BD 40-25 , מקרצפת שגם שוטפת , מקרצפת ומנגבת , מכונה זו עושה הכול גם קרצוף ואף פוליש. מכונת שטיפת רצפה לתעשייה ועסקים גדולים כמו קניונים , בתי מלון , תעשייה קלה כבדה וכדומה. שטח הפעילות שלה הוא 1600 מ"מ לשעה, המכונה מובלת באופן ידני, על ידי המפעיל, באמצעות סוללה נטענת בחשמל בעלת 24 וולט, מחזיקה הרבה זמן ללא חיבור לחשמל.

יש מספר סוגים של מרצפות שבדרך כלל משתמשים לבית או לעסק: בלטת אבן, בלטה מחומרים קרמיים ובלטה מבטון. יש בתים או עסקים שמעדיפים רצפת עץ או פרקט, ויש תעשיות שמעדיפים רצפת בטון, בלי רצפות, ויש גם כמה בודדים שבוחרים ברצפת זכוכית, שתהיה מבריקה ושקופה. מקרצפות של קרשר מנקות את כל סוגי הרצפות, ויש מיוחדים לפרקטים ובטון. המקרצפות מבטיחות ניקיון יסודי ונקי, שמבאיר רק ברק וריח טוב.

מקרצפת רצפות החשמלית B 40 W מיועדת למקומות שצריך בהם שקט רוב הזמן, כמו בתי מלון ומקומות ציבוריים. המקרצפת עושה כמעט הכול, מקרצפת את הרצפה , שוטפת , מנגבת ומבריקה והכול חשמלי, בלי עזרה ידנית, רק למלא את חומר הניקוי הדרוש וללחוץ "הפעל" והכול נקי במהירות וביעילות. שטח הפעילות מגיעה ל1800 מ"מ לשעה. המכונה הזו אידיאלית לעסקי תעשייה לשימוש פנים העסק, ועסקים שצריכים שקט רוב היום . הסוללה פנימית וזמן הפעילות שלה ארוך במיוחד, 24 וולט, והכי חשוב ללא רעש.

וכמובן שלא נשכח את מכונת הקרצוף BR 140 R BP אשר המפעיל נוסע בה ומפעיל אותה בעצמו. המכונה היא מכונת שטיפה לרצפות,גם קרצוף ,גם פוליש וניגוב רצפה, אחת המכונות המתקדמות ביותר של קרשר. סוללות חזקות, ארוכות טווח, מספיקה ל24 שעות עבודה. המכונה צרה מאוד, מתאימה לאזורים צרים, ומייבשת במהירות. כמו כן יש מברשות להחלפה בתוך המכונה. רוחב עבודה על 75-90 ס"מ עם מברשות או רולים, לכל אזור. שטח העבודה הוא 4500 מ"מ לשעה עבודה.

לכלוך על רצפות כבר לא צריכה להיות בעיה, קונים מקרצפת רצפות איכותית ויעילה, שמנקה בזריזות, אזורים גדולים וקטנים, ומשאירה אחריה רק ברק וריח נעים. חברת קרשר מוצאת פיתרון לכל בעיית לכלוך אפשרית ומשאירה ללקוחות מבחר של מכונות ניקיון לבחירה.שינוי גודל פונט
ניגודיות