שואב אבק תעשייתי ולבית

שואב אבק הוא כלי ניקוי אהוב במיוחד שמקל על מרבית האנשים בעבודות הניקיון בבית, בעסק, במשרד ובכל מקום.

כיום ישנן מגוון שואבי אבק מסוגים שונים( אותם נמנה בהמשך), כאשר כל שואב מתאים לסוג ספציפי של ניקיון תוך שישנם שואבים קטנים, גדולים, או כאלה המספקים עוצמות שאיבה שונות.

אז אילו סוגי שואבי אבק קיימים? וכיצד בוחרים את שואב האבק הטוב ביותר עבורכם? המומחים של karcher-shelldan מסבירים:

 

סוגים של שואבי אבק

 כיום ישנם מגוון סוגים של שואבי אבק ביניהם:

שואב אבק רובוטי – שואב זה הומצא בעשור האחרון כאשר מדובר בשואב אבק קומפקטי במיוחד המונע על בטריות ושואב לבד את כלל המרצפות, השטיחים, רצפות הפרקט, החצר ועוד.

שואבי אבק רובוטיים מתאימים בעיקר לבתים פרטיים או עסקים קטנים, כאשר הוא מאפשר טאטוא רצפות, שאיבה, והכל בצורה עצמאית ללא עזרת אדם, באמצעות קרני אינפרא אדום שמזהות לכלוכים.

שואב אבק יבש רטוב – שואבים מסוג זה הם מסיביים יותר והם כאלה שנועדו לשאוב גם מים וגם לכלוכים. השואבים מתאימים למי שרוצה לנקות כל משטח באופן מושלם, תוך שהשואב משתמש במסננים מיוחדים לסינון הלכלוך רחצה ושאיבה מושלמת.

שואבים אלה מתאימים לניקוי כלל סוגי האבק והלכלוכים תוך שיש להם מיכל בגודל 17 ליטר, הם קלים לתפעול, ונעים על גלגלים.

שואבים קטנים ידניים – שואב קטן וידני הוא גם כזה שנטען, והוא שואב לכלוכים באופן נקודתי. שואבים קטנים מתאימים לניקיון הרכב, ניקוי מערכות ישיבה, ולכלוכים קטנים בחלל. שואבים ידניים, נחשבים פשוטים יותר, אך אם אתם מוצאים שואב איכותי, תוכלו ליהנות ממנו לשנים רבות.

שואב אבק אלחוטי – מי שלא רוצה להסתבך עם כבלים, יוכל ליהנות משואב אבק עוצמתי שניתן לשאוב איתו את כל חלקי הבית, המשרד בין העסק ועוד, וליהנות משואב קליל ומותאם מודולארית לצרכים שלכם.

 

אז כיצד בוחרים שואב אבק?

כשאר אתם בוחרים שואב אבק חשוב לשים לב כי שואב האבק נוח לשימוש, קל לתפעול, אינו כבד, מתאים לצרכים שלכם,  שיש לו מיכל קיבלו גדול, וכי הוא איכותי ומגיע עם אחריות.

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

שינוי גודל פונט
ניגודיות

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.

Open chat