שואב אבק תעשייתי

אתם והקרשר שלכם

שואב אבק תעשייתי הפך לנפוץ במיוחד בעשורים האחרונים, וזאת משום שהוא כזה שיכול להכיל כמות גדולה במיוחד של לכלוך. שואב תעשייתי בשונה משואב אבק רגיל, הינו בעל מכל גדול שבו נאסף הלכלוך, והוא אוסף לכלוכים שלא תמיד ניתן לאסוף באמצעות שואבי אבק רגילים.  

קווים לדמותו של השואב התעשייתי

שואב אבק תעשייתי הוא כזה שיש בו צינורות חזקים ששואב לתוך המיכל הגדול שלו לכלוך מכל סוג, בין אם מדובר בלכלוכים חדים כמו מתכות או זכוכיות, עד לאבק ולכלוכים קשיחים ששואב רגיל אינו מסוגל לשאוב. השואב מתאים בעיקר לצרכים תעשייתיים והוא מונע על ידי עובדי ניקיון שיודעים לתפעל שואבי אבק בצורה טובה. עם זאת גם אנשים פרטיים יכולים להבנות משואב כזה, וזאת בשל ההתאמה שואבים תעשייתיים מחברת karcher-shelldan למשתמש.  

אז למי מתאימים שואבי אבק מסוג זה?

שואבים אלה מתאימים בעיקר למנקים העובדים בחברת ניקיון, לבעלי עסקים, לקבלנים, ולכל מי שרוצה לשמור על שטחים גדולים נקיים בכל זמן. השואבים נועדו לשאוב לכלוכים מכל הסוגים כולל גם לכלוכים רטובים והם מסייעים לכסות שטחים גדולים בניקיון מושלם.  

שואבי אבק תעשייתיים מתאימים בעיקר ל:

למפעלים – מפעלים הנוטים לאגור אבק ופסולת עושים שימוש תכוף בשואבי אבק תעשייתיים. למוסדות – גם מוסדות כמו בתי ספר, מכונים, מכללות ועוד, מסתייעים בשואב אבק תעשייתי על מנת ליהנות ממקום נעים ונקי. לקניונים – קניונים הם מקומות שבהם עוברים מאות אנשים ביום. לכן שואב אבק תעשייתי הוא התשובה. מלונות – ניקוי מלונות נעשה פעמים תכופות גם על ידי שואב אבק מתועש מסוגים שונים. לבתים גדולים במיוחד – אנשים פרטיים שלהם בתים גדולים יכולים לנקות את ביתם באופן יסודי על ידי שואב מסוג זה. לחדרי ייצור – חדרי ייצור בהם שבבים גדולים וקטנים מסתייעים בשואב תעשייתי על מנת לנקות את חלל העבודה. מרכזים לוגיסטיים – מחסנים ומרכזים לוגיסטיים נהנים מניקיון יסודי יותר באזור האחסון, השירות והמעבדות שלהם.  

יתרונות השואב

לשואב אבק יתרונות רבים ביניהם: עוצמת שאיבה, מערכת שאיבה מרכזית בעלת עוצמה, שאיבה שקטה, עבודה יסודית, ויכולות יניקה גבוהות למיכל גדול במיוחד. רכשו שואב אבק של חברת karcher-shelldan ותוכלו ליהנות מאיכות של מכשירי ניקוי גרמניים ויעילים.

שואבי אבק לשימוש תעשייתי

 

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

שינוי גודל פונט
ניגודיות

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.

Open chat