שואב אבק תעשייתי לניקוי מושלם של השיש - מכונות שטיפה Karcher Israel
17262
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17262,single-format-standard,woocommerce-no-js,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

שואב אבק תעשייתי לניקוי מושלם של השיש

שואב אבק תעשייתי לניקוי מושלם של השיש

שואב אבק הוא אחד מאמצעי הניקיון החשובים והיעילים ביותר , והם יכולים לשפר לא רק את איכות חייכם אלא גם את נראות העסק שלכם. שואב אבק תעשייתי יכול לספק היקף עבודה רחב יותר ויש לו עוצמת שאיבה חזקה יותר, אך מה עוד ההבדל בינו לבין שואב אבק ביתי? הנה כמה פרטים חשובים לגבי נושא זה.

שואב אבק: הכי שימושי לניקוי הבית

לכול אחד יש שואב אבק בבית ואם עוד אין לכם אחד כזה, כדאי מאוד שתחילו לחפש. ללא שואב אבק, ניקיון הבית יהיה הרבה יותר מסובך ואפשר לומר כי חלק מהמקומות פשוט לא יצליחו להתנקות כמו שצריך. שואב אבק יכול לשאוב את האבק גם מהספות, מהשטיחים, מפינות החדרים, מתחת למיטה ועוד מקומות שאליהם קשה להגיע. עם זאת, יש שואבי אבק מתקדמים יותר שיכולים לנקות גם את השיש ולא רק לכלוך יבש, ואלו יהיו שואבי אבק הרבה יותר שימושיים גם למתאר הביתי וגם לשימוש עסקי. מה שווה שיש למטבח מעוצב אם הוא לא נקי ומבריק?

שואב אבק יבש ושואב אבק רטוב

ניקוי משטח שיש יכול להישמע לכם כמו משימה שמיועדת לסמרטוט בלבד אך למעשה שואבי האבק התעשייתיים עוד יפתיעו אתכם, ויראו לכם שהמלאכה הזו מתאימה גם להם לניקוי קליל ופשוט. שואבי האבק ידועים בעיקר בגרסה היבשה שלהם, קרי שואב אבק שיכול לשאוב רק לכלוך יבש, אך שואב אבק תעשייתי שמיועד לניקיון רטוב יכול גם לנקות אזורים לחים שעל משטחם ישנן טיפות מים יחד עם הלכלוך. לשואבי אבק אלו יש מנגנון ניקוי מתקדם יותר וכמובן שהמנוע שלהם, צינור השאיבה, המסנן וכל שאר חלקי המערכת, מותאמים לעבודה רצופה ומאומצת גם כשהיא רטובה.

איך לבחור שואב אבק תעשייתי?

  • בחירת שואב אבק תעשייתי צריכה להיות בחירה חכמה ושקולה. עדיף תמיד לבחור שואב אבק איכותי ואמין גם אם זה יהיה יקר יותר, מאשר שואב אבק זול שיכול לגלות בעיות רבות, לא לספק את הניקיון שמתאים לנו וכמובן אחד שלא נוח לעבוד איתו. הבחירה חייבת להתחיל בסקירה מלאה של השוק כאשר יש להתמקד במאפיינים הטכניים של שואב האבק, במה שכוללת העסקה וכמובן במחיר, שיכול להיות הגורם המקביל הגדול מכולם.
  • בדיקת המפרט הטכני של שואב האבק אולי נשמעת לכם כמו בדיקה מסובכת כי אין לכם באמת מושג מה אתם רוצים וצריכים, אך אחרי סקירה קצרה של שוק שואבי האבק כבר יהיה לכם מושג מה מתאים לכם. לכל שואב אבק יש הספקים שונים כאשר שואבי אבק תעשייתיים יכולים לפעול זמן רב יותר והם מאריכי שנים, יותר משואבי אבק ביתיים. כמו כן, בדקו את אפשרויות הניקוי של שואב האבק, כמו למשל האם הוא יכול לנקות משטח שיש, כמה סודי ראשים מתאימים לו וכן הלאה.


שינוי גודל פונט
ניגודיות