שואב אבק יבש רטוב - מכונות שטיפה Karcher Israel
16179
rtl,page-template-default,page,page-id-16179,woocommerce-no-js,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

שואב אבק יבש רטוב

צרו איתנו קשר

אם אתם מתמודדים עם מטלות ניקיון יומיומיות ומעיקות, חשוב שתמצאו את שואב האבק שיסייע לכם לעבוד בצורה הרבה יותר קלה.

שואב אבק שפועל גם בצורה יבשה וגם בצורה רטובה, הוא כזה שפועל ביעילות בזמן הניקיון והוא מתאים את עצמו גם לניקוי בנוזלים וגם לניקוי יבש של הבית, ובכך הוא חוסך מאמץ רב.

שואב אבק יבש רטוב הוא כזה ששואב מים והוא בעל קיבולת גבוהה וזאת בשל גודלו וגודל המיכל שלו.

בנוסף שואב כזה אוסף כמות גדולה של לכלוכים, והוא עוזר גם לניקוי יבש של מוצרי טקסטיל, גם לשאיבה וניקוי הבית, תוך שהכל נעשה בצורה טובה מסיבית ויעילה יותר.

 

איך בוחרים שואב אבק

על מנת שתוכלו לבחור שואב אבק המתאים לכם, הכינו לכם המומחים של karcher-shelldan רשימה של דגשים לבחירת שואב אבק, רטוב או יבש:

נוחות – שואב אבק חייב להיות נוח, משום שאם לא ההפעלה שלו עלולה להיות קשה במיוחד. בשל כך חשוב לשים לב ששואב האבק נוח לךתפעול, לאחסון להטענה ולעבודה.

תפקיד השואב – שימו לב כי שואב האבק מתאים לצרכים שלכם. חשוב כי תתאימו את סוג השואב למשימות היום יומיות שלכם, בין אם הן מצריכות שאיבה רגילה ללא מים, או שאיבה שכוללת מים.

איכות השואב – שימו לב שאתם רוכשים שואב אבק איכותי כמו שואב האבק של חברת karcher-shelldan והוא שואב בעל עוצמת יניקה גבוהה, קל לנתב אותו בחלל והוא גם שואב, גם מנקה ואפילו פותח סתימות!

סינון – שימו לב כי השואב יכול לסנן לכלוכים, וכי המיכל שלו נוח לריקון מהיר וכי הוא נוח להרכבה.

מחיר – שיקול נוסף לבחירת שואב הוא המחיר. אם אתם משתמשים בשואב פעם בשבוע, אין צורך לרכוש שואב אבק יקר מידי. לעומת זאת אם השימוש שלכם תכוף – השקיעו בשואב אבק מסיבי יותר.

אחריות – אל תשכחו לקבל על שואב האבק אחריות יצרן שתוכל להגן עליכם מפני קלקולים.

 

שואבים לכל החיים

חברת karcher-shelldan מציעה לכם גדמי שואבים איכותיים שמחזיקים מעמד לכל החיים. לנו שואבים יבשים, שואבי אבק יבשים ורטובים, שואב אבק רובוטי ועוד. אצלנו ניתן להתאים את מכשירי הניקוי המדויקים עבור הצרכים שלכם.

שואב אבק יבש/רטוב לשימוש תעשייתי

שינוי גודל פונט
ניגודיות