רכישת מוצרי ניקיון ייעודיים: לשם מה צריך להקפיד על כך?

אנחנו רוצים לדבר אתכם על מספר טיפים לשמירה על הריפודים בבית, על הרהיטים שלכם וגם על המכוניות שלכם. רגע לפני רכישת מוצרי ניקיון באינטרנט, שואלים את עצמכם את השאלה המתבקשת: האם יש סיכון ברכישת חומרי ניקוי לא נכונים, או לא מתאימים?

ובכן, אכן קיים סיכון ברכישת מוצרי ניקיון לא מתאימים לסוג הרהיטים שברצונכם להבריק. רגע לפני שאתם מפשילים שרוולים ומתכוננים לנקות את הבית או את הרכב, אתם חייבים לבדוק שאתם אכן משתמשים במוצרי הניקיון הנכונים, שמא לא ייגרם לכם נזק כזה או אחר ברהיטיכם, או בריפודי הרכב. אז הנה כל מה שאתם צריכים לדעת, בבואכם לנקות את הבית והאוטו.

כל מה שצריך לדעת על ניקוי ספות, ריפודים, רכבים ועוד

אין ספק, בין אם יש צורך בשירות של ניקוי ריפודי רכב או רהיטים בבית, צריך לדעת באילו תכשירי ניקיון להשתמש. אבל לא רק. מעבר לתכשירי הניקוי, אתם גם תצטרכו לדעת באיזה ציוד להשתמש. בואו נמשיך עם הדוגמה של ריפודי רכב וניקיון כללי של רכב.

מכירים את האנשים שמשתמשים בראשי מטאטא גסים בכדי לנקות את הרכב מבחוץ? טעות מרה! אתם מסתכנים בשריטות ברכב, בפגיעות בפח הרכב ועוד. גם לגבי תא הנוסעים באוטו, לא מומלץ להשתמש בציוד קשיח וגס, בגדי לא לגרום לקרעים בריפודי הרכב.

מה חשוב לדעת לגבי ניקוי רהיטים בבית וריפודים?

בבואכם לנקות את הרהיטים בבית וגם את האוטו שלכם, יהיה מומלץ מיד לבדוק את חומרי הניקוי בפינה נסתרת כלשהיא. אנחנו ממליצים על פינה תחתונה ובצידי הרהיט, או בצידי ריפודי הרכב שלכם. אם חומר הניקוי יגרום לנזק, לפחות גיליתם את זה בשלב מוקדם ולפני שהתחלתם לנקות את שאר הריהוט, או את שאר הריפוד באוטו.

בכל מקרה, בין אם אתם צריכים לנקות את הבית, את הרהיטים או את הרכב שלכם, אנחנו ממליצים להסתייע בחברות ניקיון מקצועיות. וטיפ זה תקף פעמיים כשמדובר בניקוי של עובש וכתמים עיקשים מסוגים אחרים. חשוב לזכור, אם ברצונכם להסיר עובש וכתמי שומן למיניהם, אתם צריכים לוודא שאתם עושים זאת בצורה הכי נכונה.

מדוע כל כך חשוב להקפיד על ניקוי נכון והסרה של עובש?

מדוע חשוב להסיר עובש בצורה מקצועית? מכיוון שכל ניסיון לא מקצועי להסיר עובש, יכול לגרום לעובש לחדור עמוק יותר לתוך הריהוט שלכם, לתוך הספות והשטיחים, לתוך ריפודי הרכב ועוד. אז פעם הבאה כשאתם ניגשים למלאכת הניקוי, קודם כל וודאו שיש בידיכם את תכשירי הניקוי הנכונים, את הציוד הנכון ואת המוטיבציה לעבוד קצת קשה.

אם אין חשק לנקות לבד, הסתייעו בשירותיהן של חברות ניקיון מומלצות לניקוי רכב, בית, שטיחים, ספות ועוד. בהצלחה, אל תעבדו קשה מדי!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

שינוי גודל פונט
ניגודיות

חודש של הנחות
על כל האביזרים ותכשירי הניקיון

בקוד קופון NOVSALE

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.

Open chat