קיטור

אתם והקרשר שלכם

קיטוריות לשימוש ביתי

ניקוי בקיטור הפך לפופולארי בשנים האחרונות בקרב רבים, וזאת משום שניקוי כזה נחשב יסודי, יעיל יותר וכזה שדורש פחות מאמץ.

אבל מהן הסיבות המרכזיות שבגללן מנקים יותר בקיטור, וכיצד הניקיון עובד? המומחים של karcher-shelldan מסבירים:

 

אודות מכשיר הקיטור

מכשיר קיטור הוא מכשיר המפיץ אדים חמים בלחץ, תוך ניקיון של משטחים מכל סוג, והוא מתאים בעיקר לניקוי משטחים גדולים כגון: אבני בניין, אבני שפה, ניקיון מדרכות, רצפות מכל סוג, ניקוי מבנים, בריכות, מכונות גדולות, פרגולות ומבני עץ ועוד.

מכונת קיטור שעובדת על לחץ של אדים, יכולה לאפשר ניקיון מושלם ללא צורך בחומרי ניקוי, או בהרטבה מסיבית של המשטח, והיא מאפשרת ניקוי כתמים קשים כגון: שומנים, צבע מכל סוג, כתמים, חלודה פיח ועוד.

ניקיון מסוג זה הפך פופולארי בקרב רבים מהאנשים, ביניהם: בעלי מפעלים, בעלי עסקים מכל סוג, קבלנים ואנשי שיפוצים, מפעילי מכונות, ואף בקרב אנשים פרטיים שנעזרים בקיטור על מנת ליהנות מניקיון מושלם.

 

אז מהם היתרונות הבולטים בשימוש בקיטור? 

ניקיון תוך חסכון – שימוש בניקיון מסוג זה מאפשר ניקוי יעיל יותר, תוך שימוש בפחות במים, ושמירה על הסביבה. בנוסף קיטור ניתן להשמיש על ידי מים ממוחזרים,  ולכן הוא נחשב ניקיון ירוק יותר ללא חומרי ניקוי רעילים ששומר על הסביבה.

ניקוי יעיל יותר – ניקיון באמצעות מכשיר זה, מאפשר ניקוי יעיל יותר של כל משטח וכל אלמנט, תוך הענקת מראה נקי ומבריק. באמצעות קיטור ניתן להפטר מכל לכלוך: בין אם מדובר בכתמי שמן עד כתמי צבע ואפילו כתובות גרפיטי שקשה מאד לנקות בדרך כלל.

מקצועיות – מי שרוצה לעבוד במקצועיות יוכל ליהנות משימוש במכשיר קיטור. באמצעות הלחץ הגבוה שמופעל על ידי המכשיר, ניתן ליהנות מניקיון יסודי ומקצועי תוך זמן קצר.

הגנה על משטחים – ניקוי במכונת קיטור איכותית כמו של חברת karcher-shelldan, מאשפרת שמירה והגנה על המשטח לשנים ארוכות.

 

כיצד מנקים בקיטור?

ניקיון בקיטור מאפשר הימנעות מהמטלות הקשות של ניקיון באמצעות דליים, מברשות, סחבות ושאר חומרי ניקוי.

באמצעות ניקוי בלחץ אדים חם מאד (150 מעלות),  ניתן לנקות משטח תוך כיוון לחץ האדים על כל משטח – מה שעוזר לנקות את המשטח ביסודיות ולהפטר מחיידקים.

חברת karcher-shelldan מאפשרת מגוון מכונות קיטור לניקיון יסודי, תוך בחירת מכונות הקיטור הטובה ביותר והאיכותית ביותר מתוצרת גרמנית.

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

שינוי גודל פונט
ניגודיות

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.

Open chat