קיטורית

אתם והקרשר שלכם
קיטורית – הלוא היא מכונת שטיפה בלחץ מים חמים, היא מכשיר ניקוי יעיל במיוחד שמסייע לנקות כלל משטחים ואלמנטים וזאת באמצעות שטיפה באדים ולחץ מים. ניקוי באמצעות לחץ מים מאפשר ניקוי לכלוכים קשים, בעוד שכיום ישנן מגוון סוגי קיטוריות, אותן ניתן למצוא בחברת karcher-shellden.

אבל מדוע קיטורית היא המענה האולטימטיבי לניקיון?

ניקיון באמצעות קיטור מאפשר מענה מושלם לניקוי בתים, עסקים, משרדים משטחים מכוניות, גגות מרפסות ועוד, כאשר באמצעות מי הקיטור היוצאים בלחץ מהמכשיר, ניתן ליהנות מניקיון מושלם!

בין היתרונות של ניקיון באמצעות מכשיר קיטור ניתן למנות:

ניקיון יסודי יותר – אחד היתרונות הבולטים בניקיון באמצעות קיטורית היא היכולת לבצע ניקיון יסודי יותר. ניקיון באמצעות קיטור מאפשר ניקוי יסודי ומהיר שנעשה באמצעות לחץ מים, כאשר את האובייקט שמנקים: אין צורך לשפשף או לנקות, מה שמקשה על תהליך הניקיון. ניקוי של משטחים מסוגים שונים – אם בעבר לכל משטח היה את סוג הניקוי והדרך לנקות אותו בצורה הטובה ביותר, הרי שבאמצעות קיטורית, ניתן לנקות את כלל המשטחים גם מכתמים קשים כמו: שמן , צואת יונים, חלודה ועוד. המסת לכלוכים – יתרון בולט נוסף בשימוש בקיטורית הוא היכולת להמיס לכלוכים מכל אלמנט שרוצים לנקות. הקיטור מגיע עד לחימום של 150 מעלות: מה שמאפשר המסת לכלוכים קשים והתמודדות טובה יותר עם לכלוך. ניקיון של שטחים שאי אפשר להגיע אליהם – אם יש לכם שטחים בבית או בעסק שקשה להגיע אליהם, באמצעות הצינורות והמברשות הייחודיות של מכשיר הקיטור, ניתן להגיע ליותר מקומות נסתרים וקשים. ניקוי מוצרי טקסטיל– רבים מהאנשים מוצאים כסף רב על ניקוי שטיחים מכל סוג, בין אם מדובר בשטיחי צמר, דשא סינטטי, שטיחים מגומי ועוד. באמצעות מכונת שטיפה בלחץ מים חמים, לא צריך להוציא כסף רב על ניקיון, וניתן לנקות כל מוצר טקסטיל בקלות. פתרון מושלם לעסקים – מכונת הקיטור מהווה פתרון מושלם לעסקים ובעיקר לעסקי המסעדות ובתי הקפה שיכולים ליהנות משטיפת המקום בקלות.

רוצים לנקות עם תוצאה יעילה יותר? בחרו את המוצרים של karcher-sheldan

חברת karcher-sheldan מספקת מגוון קיטוריות לניקוי מושלם. החברה הגרמנית המספקת מוצרי איכות המותאמים לקבלת תוצאות מושלמות בניקוי.

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

עוגיות
אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.
דילוג לתוכן