פתרונות ניקיון מתחילים מקרשר

מטאטא חשמלי

ניקוי בית ישראלי אינו משימה קלה, ניקיון יסודי זה ממש לא קל. קרשר מציגה: פתירון ניקיון מנצח, יעיל ויסודי עבור כל בעיית ניקיון קיימת בבית הישראלי.

ניקיון תריסים וחלונות – בעבר הנושא היה מאוד בעייתי ורוב משקי הבית מעסיקים מנקה עקב קושי זה, שתעזור להם בניקוי היסודי הזה. לעומתם ישנם לקוחות מרוצים אשר קנו את מנקה החלונות והתריסים של קרשר ופעולה שלקחה שעתיים הפכה לפעולה של 20 דקות. אותם לקוחות מרוצים כבר לא צריכים מנקה לנושא, כמו כן ניקוי החלונות יעיל ב50% יותר ומהיר יותר פי 4 מזמן ממוצע ללא מכונת ניקוי קרשר.

שטיפה בפוליש לרצפת הבית – שטיפה וניגוב מרצפות, הקרוי גם כספונג’ה, נחשב לפעולה מרכזית בניקוי הבית, בניגוד להרבה פעולות ניקוי שחוזרות על עצמם פעם בחודש, שטיפת רצפה לפעמים בבתים עם ילדים קטנים מתבצע גם פעם ביום. שטיפה, ייבוש וניגוב הרצפה בגודל כ60 עד 80 מטר לוקח ללא מכונת שטיפה כשעה יותר. לעומת זאת בעזרת מכונה לשטיפת רצפות המתאימה ל80 מטר תיקח פחות מ20 דקות, פעולות השטיפה, ניגוב וייבוש מתבצעות במקביל וחוסכות זמן רב מאוד. בעזרת מכונת שטיפה ניתן לשטוף במהירות, יעילות וביסודיות כפי 4 יותר מהר מלפני.

פוליש לרצפה – פוליש זה הברקה של הבלטות ע”י חומר הברקה ומכונה המתאימה שמשייפת את החומר כנגד הבלטות/קרמיקה ויוצרת שכבה נוספת מעליהם כשכבה מבריקה. פעולה זו חוזרת על עצמה מדי 3 חודשים ועד מדי שנה. קרשר מכיר את הצורך ברצפה מפולשת, מנצנצת כל יום וישנם לקוחות אשר עושים פוליש מדי חודש. עלות הפוליש ע”י בעל מקצוע יכולה להיות גבוהה כ-2000 ₪ ל80 מטר ומעלה, מכונת פוליש לרצפה יכולה לחסוך בעל מקצוע, כסף והרבה זמן.

שואבי אבק לבית- בבית הישראלי לא חסר שטיחים , לכלוך ולכלוך פתאומי שלא ציפיתם, לכן חשוב שיהיה לכם בבית שואב אבק. שואב אבק יכול לשאוב גם לכלוך יבש וגם לכלוך רטוב (רק חלק מהם) ואף ישנם שואבי אבק לשאיבה של חומרים נפיצים, במידה ויש לכם שימוש בהם כמו כדורי נשק וכו’. קרשר מחזיקה ברשותה מגוון רחב מאוד של שואבי אבק לצרכים שונים ומגוונים. שואבי אבק לבית מתחלקים לכמה סוגים: שואבי אבק יבש, שואבי אבק רטוב ויבש ושואבי אבק נפיץ. שואב אבק יבש: שואב אבק יבש מיועד לבתים, משרדים ועסקים קטנים. ישנו שואב אבק מדגם שקט במיוחד למקומות שהשקט מאוד חשוב בהם כמו בתי מלון, רוב שואבי האבק היבש הרגילים מדובר ב 9D עוצמת רעש, השקטים יורדים ל- 3D. שואב אבק ביתי מסוגל לנקות משטח של כ80 מטר ב25 דקות (שטיחים בעיקר). שואב אבק לשימוש יבש ורטוב: שואבי אבק ללכלוך יבש ורטוב ניתן לשאוב איתם לכלוך נוזלי כגון מים, ביוב וכו’. שואבי אבק יבש ורטוב נועדו להקל על הלקוחות לברור את סוג הלכלוך שלהם. בעבר רוב שואבי האבק היו מסוגלים לנקות ולשאוב רק לכלוך יבש, מה שמאוד מגביל מכיוון שאנו לא שולטים על סוג הלכלוך שיהיה ובדרך כלל זה לא צפוי. במקרים כאלו אני ממליצים להתעניין בשואב אבק אשר מסוגל לשאוב נוזלים ללא בעיה וכך פותרים 2 בעיות בפתרון אחד. שאיבה רטובה לשטיחים/רצפה. שואב אבק לסביבה נפיצה: שואב אבק ללכלוך רטוב, יבש ונפיץ. עקב המאפיינים המיוחדים של סוג שואב זה נספר קצת עליו. לא מתאים לבית אך מתאים מאוד לתעשייה אשר מתעסקת בחומרים נפיצים כגון כדורים, מתכות ולכלוך בעל פוטנציאל לשריפה. מיכל שואב האבק הינו אטום ובעל וואקום פנימי. שואב לכלוך מכל הסוגים עד קוטר 5 ס”מ. מתאים לשאיבת קמח.

טיאוט – ניקוי וטיאוט פנים וחצרות הבית משתנה בהתאם לגודל, יכול להיות הרבה יותר מהיר, יסודי ונקי, במידה ותשתמשו במטאטא חשמלי נטען של קרשר. מטאטא זה הינו עצמאי, מבוסס על בטריה חשמלית שמספקת עד חצי שעה לעבודה וגורם לוותר על היעה. לא צריך להתכופף, המטאטא החשמלי שואב לתוכו את הלכלוך וללא יעה בעזרת שאיבה בעזרת מברשות.

ניקוי בעזרת לחץ אדי מים – לפעמים ניקיון יסודי דורש כלים מיוחדים, ישנם לכלוכים מאוד מתסכלים אשר ייצאו רק עם לחץ מים חזק ורותח שמופנה אליהם והניקוי של לכלוך בעייתי זה הופך להיות פשוט מאוד קל ויסודי ולא פחות חשוב, מהיר וללא בעל מקצוע. במידה ויש לכם בעיות לכלוך שכזה, כתמים בקירות/רצפה ופנים הבית ומחוץ לבית עליכם לשקול לבדוק את הקיטוריות של קרשר, ניקוי בעזרת לחץ קיטור. ניקוי זה נפוץ במטבח, פנים הבית ואף בחצר כניקיון אריחים חיצוניים וכו’. חשוב לציין ניקוי בעזרת לחץ מים חמים, אדי מים חמים מביא לתוצאות ניקוי הגבוהות ביותר ומאפשר ניקיון ללכלוכים שכבר מזמן חשבנו שהם חלק מהרצפה.

חברת קרשר דואגת לכם לפיתרון איכותי ונקי לכל בעיית לכלוך קיימת בביתאו בעסק הישראלי. רק תקנו, תנסו ובטוח שתהנו…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

עוגיות
אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.
דילוג לתוכן