על ארבעה סוגים של שואבי אבק - מכונות שטיפה Karcher Israel
17776
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17776,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,chrome,linux,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

על ארבעה סוגים של שואבי אבק

על ארבעה סוגים של שואבי אבק

אם יש מכשיר אחד שאפשר למצוא בכל בית, בכל משרד ובכל בית עסק שרוצה להקפיד על מרחב נעים ונקי – זהו שואב האבק. ככל שהוא איכותי ומתאים לצרכים הייחודיים שלכם, זוהי הדרך האידאלית להגיע לתוצאות מעולות בזמן שלכם, ובהתאם להעדפות האישיות שלכם. אז לפני שאתם מקבלים החלטה, כדאי להכיר את החלופות ולבחור את הפתרון המדויק עבורכם.

אפשרות ראשונה: שואב רובוטי

כשאנחנו מדברים על שואב אבק איכותי וחדשני, נדמה שקשה למצוא מתחרים גדולים לשואב הרובוטי, זה שמככב בבתים ובדירות בישראל בעשור האחרון. הוא מונע באמצעות סוללות, והוא יכול להגיע לכל פינה בבית, תוך שהוא מטפל בשטיחים השונים, בפרקט, באריחי הריצוף ואפילו במרפסת או בחצר. עם זאת, חשוב לזכור שמדובר בפתרון נוח לבעלי בתים או משרדים קטנים יחסית.

אפשרות שנייה: שואב יבש רטוב

חברת דן שלדן מציעה לכם מגוון רחב של שואבי אבק, בהם שואב אבק יבש רטוב, הנחשב לפתרון מאסיבי המסייע בשאיבת נוזלים ולכלוך גם יחד. כך אפשר להגיע לתוצאה מעולה, לנקות את המשטח בצורה יסודית, ולעשות את כל זה באופן פשוט למדי. שואבים מהסוג הזה קלים לתפעול ואפשר לשנע אותם ביעילות באמצעות הגלגלים המחוברים אליהם.

אפשרות שלישית: שואב ידני

אם אתם זקוקים לפתרון פשוט לניקוי משטח קטן יחסית, כמו ספה או מכונית, שואב אבק ידני וקומפקטי יעשה את העבודה. הוא מנקה לכלוך באופן ממוקד, ובזכות הגודל הייחודי שלו הוא מסוגל להגיע לכל אותם אזורים שלרוב קשה לנו להגיע אליהם.

אפשרות רביעית: שואב אלחוטי

אם אתם מעדיפים להימנע מכבלים וחוטים למיניהם, ובאופן כללי מתאים לכם יותר שואב אבק שיבטיח גמישות רבה יותר ועבודה קצת פחות מסורבלת, תוכלו למצוא שואבי אבק אלחוטיים חזקים ואיכותיים. הם נהדרים גם למשרד, גם לבית וגם לחנות, ובאופן כללי מדובר במענה קלאסי לחובבי השואבים הפשוטים לתפעול.

הבחירה האידאלית: מה שנוח לך

אחרי שזיהינו את הסוגים השונים והבנו אילו אפשרויות קיימות היום בשוק, הגיע הזמן לבחור את השואב המתאים ביותר לצרכים שלכם. האם אתם מעדיפים שואב פשוט לתפעול? שואב אבק שיהיה קל לשנע ממקום למקום? או מכשיר ניקוי עם מיכל קיבול גדול? ככל שתדעו מה באמת נכון עבורכם, תוכלו לקבל החלטה חכמה ונכונה שמתאימה בדיוק לכם.שינוי גודל פונט
ניגודיות

משרדנו עובדים במתכונת מצומצמת ובהתאם להוראות משרד הבריאות, למקרים דחופים הנכם מוזמנים להשאיר פרטים ונשתדל לתת מענה בהקדם האפשרי.
קרשר מאחלת בריאות לכל בית ישראל!