ניקיון יסודי עם מכונת שטיפה או קיטורן? - מכונות שטיפה Karcher Israel
17779
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17779,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,chrome,windows,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

ניקיון יסודי עם מכונת שטיפה או קיטורן?

ניקיון יסודי עם מכונת שטיפה או קיטורן?

כשאנחנו מדברים על ניקיון הבית הפרטי או המשרד הקטן, הציוד הקלאסי והמוכר בהחלט יכול להספיק. עם זאת, ישנם מצבים שבהם נדרש ניקיון איכותי ויסודי הרבה יותר, עם מכשור מתקדם ופתרונות המתאימים לארגונים גדולים, למפעלים ולתחומי פעילות שונים – לרבות בתחומי המזון, הבריאות והאירוח. אם גם אתם מחפשים את הדרך היעילה ביותר לשמור על ניקיון ברמה גבוהה, יש שני פתרונות שאתם צריכים להכיר. מה ההבדלים ביניהם ואיך בכלל בוחרים את זה שמתאים לכם באמת? כל התשובות לפניכם.

ניקיון באמצעות אדים: קיטורן

יש מקומות שבהם נדרש ניקיון יסודי ואיכותי במיוחד, עם דרישות מחמירות בכל הקשור להיגיינה. מפעלי ייצור מזון, בתי חולים וגם חברות המציעות שירותי קייטרינג, כל אלה זקוקים למענה יעיל ונוח באמת, ולמרבה המזל יש מענה כזה בדיוק: קיטורן תעשייתי. המכונה העוצמתית יכולה לנקות במשך זמן ממושך ובאין מפריע, באמצעות אדים. בדרך הזו אפשר להעלים גם את הלכלוך הקשה והעקשן ביותר, כדוגמת שמן או סיד, וכשמדובר בניקיון העסק שלכם נדמה שאי אפשר להתפשר על תוצאה טובה פחות.

התזה עוצמתית: מכונת שטיפה בלחץ

דרך נוספת להתמודד בהצלחה מרובה עם מטלות ניקיון מורכבות, היא באמצעות מכונת שטיפה בלחץ גבוה. מכונת השטיפה הזו היא פתרון נהדר שמבטיח לנו תוצאה ברמה גבוהה מאוד, וכך אפשר להסיר גם את הלכלוך הקשה ביותר. הרעיון כאן פשוט למדי: המכונה מתיזה מים בלחץ גבוה מאוד, והלחץ הזה הוא שמאפשר לנו להמיס גם חומרים קשים במיוחד. כך אפשר לנקות במהירות וביעילות, וכן להתאים את המכונה למגוון רחב של צרכים, כדי להבטיח ביצועים מעולים בהתאם לצרכים האישיים והמקצועיים שלכם.

אז איך בכלל בוחרים?

אם אתם לא לגמרי בטוחים איך בוחרים את הפתרון הנכון והאם אתם זקוקים לקיטורן או למכונת שטיפה בלחץ, חשוב להבין בדיוק מה מתאים לכם. אם אתם מחפשים מכשיר פשוט לניקיון הדירה הקטנה או ציוד עוצמתי יותר שיאפשר לכם לגבור על השמן, הסיד והצבע במפעל המזון? אם תבחרו בקפידה את המכשור האידאלי עבורכם, זה שיכול לנקות היטב ומתאים לתנאי השטח הרלוונטיים, הבחירה שתקבלו תהיה בהחלט מושלמת עבורכם. בנוסף תוכלו לבחור גם כל אביזר וציוד נלווה, וכך תיהנו ממרחב נקי באמת.שינוי גודל פונט
ניגודיות

משרדנו עובדים במתכונת מצומצמת ובהתאם להוראות משרד הבריאות, למקרים דחופים הנכם מוזמנים להשאיר פרטים ונשתדל לתת מענה בהקדם האפשרי.
קרשר מאחלת בריאות לכל בית ישראל!