ניקיון יסודי לבית – כך תעשו את זה נכון

שואב אבק VC6

רובנו יודעים כיצד לשמור על בית נקי, ואנחנו גם מקפידים על הסדר והניקיון לעיתים קרובות. שטיפת הרצפה, מירוק האבק ושאיבת הספה, כל אלו פעולות שמתבצעות כמעט באופן שגרתי. אלא שמפעם לפעם אנחנו מבינים שנדרשת פעולה קצת יותר יסודית. הרצפה צריכה וקס, השטיח צריך ניקוי משמעותי יותר וגם את הספה אפשר להחיות עם טיפול נכון. רגע לפני שאתם לובשים את הסרבל, מצטיידים בחומרי ניקוי יקרים, מודיעים על יום חופש וגם מכינים את המעסה שיטפל בשרירים שייתפסו לכם מחר בבוקר, הנה רעיון שיקל עליכם משמעותית וגם יחסוך לכם זמן יקר. למה שלא תיעזרו באנשי המקצוע?

החשיבות של אנשי המקצוע

סביר להניח שיש לכם בבית חומרי ניקוי, מגב, סמרטוטים וגם שואב אבק וכמה מטליות קסם. אלא שגם מי שמקפיד על ניקיון יסודי מדי שבוע יודע היטב שהניקיון היסודי שלו עדיין מפספס כמה נקודות קריטיות בדרך. שאיבת הספה לא מובילה בהכרח לספה נקייה, אלא לכזו שאין עליה אבק מיותר. ניקוי ספות מקצועי ירענן את הבד או את העור, יטפל היטב בכתמים ובסימנים לא-מאוד-אטרקטיביים ויגרום לספה להיראות כמעט חדשה. באופן דומה, ניקיון הרצפה עם סבון ומים יכניס הביתה ריח נפלא וגם יעלים את הלכלוך שהצטבר בשבוע האחרון. עם זאת, הוא לא יעניק לרצפה שלכם את הברק הנחוץ וגם לא יעלים כתמים ישנים או שריטות שנגרמו כשהזזתם את הריהוט בפעם האחרונה. לשם כך אתם זקוקים לפעולה מאסיבית יותר, כמו פוליש.

כך תבחרו את הטוב ביותר

אם כן, עולה כעת השאלה – איך בוחרים את החברה הטובה ביותר לביצוע המשימה שעל הפרק. האמת היא, שאין זה משנה אם אתם מחפשים חברת ניקיון שמתמחה בפוליש, בניקיון משרדים או בליטוש שיש, מה שחשוב הוא שלא תתפשרו על האיכות ועל השירות. פעמים רבות אנחנו מונחים מתוך שיקולי מחיר, שהם כמובן הגיוניים מאוד. מצד שני, לא כל חברה שמציעה שירותי ניקוי מערכת ישיבה או פוליש בהכרח תעשה את זה כמו שצריך. מחיר זול עלול לעלות לכם ביוקר כשאל הדירה או אל המשרד יגיעו חברי צוות הניקיון, שאינם מנוסים וגם אינם מצוידים במכונות ובחומרים הטובים ביותר. במצב כזה אתם עומדים לשלם אמנם מעט, אבל לקבל הרבה פחות. זכרו שזהו הבית שלכם, הפינה החמה והמקום שבו אתם מבלים את זמן האיכות שלכם עם החברים והמשפחה. השקיעו גם בו, זה ישתלם לכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

עוגיות
אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.
דילוג לתוכן