ניקוי מרצפות

שואב אבק

היום בתעשייה, ניקיון מרצפות צריך להיות יסודי, נקי ובעיקר מהיר. חשוב שהמרצפות יתנקו במהירות וגם כשיתייבשו במהירות, כי לרוב מנקים את האזור גם באמצע היום, וכדי שאנשים לא יחליקו, חשוב לייבש את האזור במהירות וביסודיות. חברת קרשר יצרה מכונות ניקיון אשר גם מנקות ביסודיות, מקרצפות את הרצפה וחלקם גם מבצעות פוליש להברקה וליטוש המרצפות, וכמובן גם מנגב ומייבש את הרצפה אחריו ביעילות, יסודיות ובמהירות רבה שלא ידעתם שאפשר לנקות כך…

אחת המכונות המתאימות לכך היא מקרצף רצפות מקצועי היא מכונה המתאימה לשימושי ניקיון ותחזוק שוטף של מבנים גדולים. מתאימה לעבודות הברקה ופוליש. ניתן להחליף בה את המברשות ולעבוד עם כל סוגי הסקווטשים והמברשות. שוקל רק 22 ק”מ, ועוצמת קול רק 65 דציבלים, כך שניתן להשתמש בה גם במקומות שדורשים שקט, כי בכלל לא מרעישה, ועושה עבודה יעילה וטובה.

מכונות הקרצוף דואגות לפלש את המרצפות, ליצור שטח נקי ומבריק ונקי כאילו קניתם את המרצפות היום, מסיר כתמים עקשנים במיוחד, ודואגים לסביבה נקייה ויסודית. מכונות הניקיון שוטפות, מקרצפות ומנגבות רצפות ובעלות מאפיינים רבים המשפרות את יעילותם. לדוגמא, שוטף, מקרצף ומנגב רצפה מקצועי עצמאי B 60 W היא מכונה בעלת רוחב עבודה של 850 מילימטר, וולט מנוע של 1900 וואט, וולט בטריה 24 וולט, כך שפועלת זמן רב ללא חיבור לחשמל, ניידת ונוחה. רוחב העבודה של המברשות הוא 550 מילימטר, ושוקל רק 89 ק”ג. מאוד נוחה וטובה.

מכונת קרצוף נוספת היא שוטף, מנגב רצפה מקצועי חשמלי B 80 W העובד על חשמל, שוקל 112 ק”ג, גם לו וולט בטריה 24 וולט אך וולט המנוע רק 1500 וולט. רוחב עבודה 940 מילימטר, ורוחב עבודה מברשות 650 מילימטר. מיכל המים הנקיים שלה עד 80 ליטר. מכונה טובה, מתאימה למפעלים קטנים יותר, שדורשים ניקיון יסודי ברמה גבוהה באופן יומי.

מכונה דומה לאחרות היא שוטף, מנגב ומקרצף רצפה מקצועי אשר ניתן לרכוב עליו ולנסוע בו ברחבי כל המפעל, הוא BD 50-40 RS BP שוקל רק 98 ק”ג, וניתן לנסוע עליו בקלילות ובנוחות. וולט בטריה 36 וולט, כך שהוא זמין ללא חשמל זמן רב מהאחרות, וולט מנוע שלו 836 וולט, רוחב עבודה 691 מילימטר ורוחב עבודת המברשות 508 מילימטר אשר הם נעות במהירות של 180 קמ”ש בלחץ של 20 גרם בריבוע. מיכל המים הנקיים של בעל נפח של 40 ליטר. שטח הפעילות שלו 2200 מטר רבוע לשעה ועומת הקול 66.9 דציבלים. מכונת קרצוף נוחה ויעלה המתאימה גם למקומות הדורשים שקט, כמו סופרים, בתי מרקחת, בתי חולים ועוד..

קרשר דואגת למכונות טובות והמוצלחות בעולם. המכונות עושות את עבודתם בצורה הטובה ביותר, ויש להם גם יתרונות נוספים כמו עבודה בעוצמת קול נמוכה, ניידות ללא חשמל זמן רב, מנקות שטחים גדולים במינימום זמן ועוד… כל תעשייה או מפעל שיש מומלץ שיהיה לו מכונת קרצוף של קרשר אצלו במפעל, וכך תהיו מסודרים בכל בעיית לכלוך הכי קטנה או גדולה עם המכונות הכי טובות שיש.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

עוגיות
אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.
דילוג לתוכן