מקרצפת

מי שרוצה ליהנות מניקיון מקצועי ותחזוקת מבנים בצורה טובה – חשוב שיכיר את המקרצפת. מקרצפת, או ה’סינגל דיסק’ היא כזאת שפועלת על קרצוף משטחים, תוך שימוש בסוגים שונים של מברשות וסקוש’ים.

אז לאיזה סוגי ניקיון מתאים המכשיר הזה? המומחים של karcher-shelldan עונים :

ניקוי מרצפות בכל מקום מרצפות בחצר, פרקטים, רצפת בטון, רצפת עץ, מרצפות זכוכית, ועוד – כולם כאלה שניתן לנקות בצורה מקצועית באמצעות מקרצפת. מקרצפות מסוגים שונים מתאימות לקרצוף והברקה של מגוון משטחים, תוך החלפת אלמנטים המתאימים לקרצוף כמו למשל מברשות, סקוש’ים ועזרים שונים. כיצד בנויה המקרצפת? מקרצפות הן ניידות וניתן להתנהל איתן בקלות בכל מקום. המקרצפת יכולה לעבוד על שטחים גדולים במיוחד, כמו למשל עד רוחב עבודה של 400 מילימטרים, כאשר למקרצפת ישנו מיכל איסוף בנפח של 10 ליטרים. המקרצפת, אותה ניתן לשנע בקלות, נטענת על ידי סוללה – מה שלא מצריך החלפת שקעים לכבל, והיא יכולה לעבור על שטח ענק ללא חיבור לחשמל. איך עובדים עם מקרצפת על מנת לעבוד עם מכשיר ניקוי זה, יש לטעון את המקרצפת, לבחור את המברשת או את הסקוש’ המתאים, ולאחר מכן באופן ידני להתחיל ולעבוד על שטחים שאותם תרצו לקרצף. את המקרצפת לאחר השימוש ניתן לפרק ולנקות בקלות, תוך שקל לאחסן ולשנע אותה ממקום למקום.

למה מתאימה המקרצפת?

לעסקים מקרצפת מתאימה לעסקים מכל סוג שרוצים לחדש ולנקות את המרצפות בתוך בית העסק ומחוצה לו. בנייה – רבים הקבלנים המשתמשים במקרצפת על מנת לקרצף רצפות מסוגים שונים, תוך תהליכי בנייה של מבנים. בתי מלון – מקרצפות מתאימות גם לשימוש בבתי מלון, בעיקר בבתי מלון שבו הניקו מתבצע בצורה שקטה וללא רעשים של מכונות. חצרות – מי שרוצה לתחזק ולנקות חצרות יוכל ליהנות מניקיון מופתי ויעיל באמצעות מקרצפות מסוגים שונים. ומה היתרונות? ניקיון שקט – מקרצפת מאפשרת ניקיון שקט ובשל כך היא יעילה למי שרוצה לנקות בתי עסק בצורה שקטה. שאיבה  – מלבד מברשות הקרצוף, למקרצפת שואב ששואב את האבק והלכלוכים. הפעלה ושימוש קלים – באמצעות המודולאריות והיעילות של המקרצפת, ניתן לנקות כל משטח ללא מאמץ. חברת karcher-shelldan מציעה  מקרצפות מסוגים שונים בתוצרת גרמנית. המקרצפות שלנו יותירו כל משטח נקי ומבריק, וישמשו לניקוי קל ויעיל.

מקרצפות לשימוש תעשייתי

אתם והקרשר שלכם

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

עוגיות
אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.
דילוג לתוכן