מכונת שטיפה לרכבי יוקרה - מכונות שטיפה Karcher Israel
17320
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17320,single-format-standard,woocommerce-no-js,gecko,windows,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

מכונת שטיפה לרכבי יוקרה

מכונת שטיפה לרכבי יוקרה

מחזיקים ברכב יוקרה ביבוא אישי? רוצים להבטיח לעצמכם פעולה אופטימאלית לצרכי ניקוי פנימי וחיצוני של כלי הרכב? זה הזמן לדעת הכול על מכונות שטיפה לרכבי יוקרה של חברת KARCHER הגרמנית.

KARCHER הינה חברה גרמנית העוסקת בפיתוח ושיווק של מכונות שטיפה מקצועיות בשוק הבינלאומי. מוצרי החברה משווקים בישראל על ידי חברת דן שלדן בע"מ הפועלת בשוק המקומי מאז שנת 1986. מוצריה של חברת KARCHER כוללים היצע איכותי, מקצועי ומגוון של מכונות שטיפה ייעודיות לבית ולגינה לצד מכונות שטיפה לצרכי שטיפת רכב יוקרתיים ומכונות שטיפה תעשייתיות.

מכונת שטיפה בלחץ מים מדגם K4 לרכבי יוקרה

אחד ממוצריה הייעודים של חברת KARCHER לשטיפת רכבים ביבוא אישי הינה מכונת שטיפה בלחץ מים מדגם KA. מכונה זו מיועדת לצרכי ניקוי חיצוני וניקוי פנימי של מכוניות יוקרה והיא משלבת בתוכה פילטר מים מובנה המגן על המשאבה מפני היווצרות אבנית ולכלוך המצוי במי הברז הנחוצים לתפעול המכונה. משאבה זו מאפשרת הסרת לכלוך נוקשה והיא כוללת בתוכה: אקדח התזה, צינור לחץ באורך 6 מטר, מחבר מהיר, מיכל סבון מובנה, פילטר פנימי, דיזה טורבו ודיזה מתכוונת לוויסות לחץ המים.

מכונת שטיפה זו מותאמת למטרות שטיפת רכב יוקרה ביבוא אישי בין אם מדובר בכל אותם דגמי רכבי יוקרה בייבוא אישי מגרמניה או מכל מדינה אחרת ובין אם מדובר בדגם של רכב יוקרה המיובא על ידי היבואנים המורשים של אחת מיצרניות רכבי היוקרה מסביב לעולם.

מכונת שטיפת בלחץ מים מדגם K4 של חברת KARCHER מאפשרת לכם ליהנות משטיפה יסודית של פנים וחוץ הרכב היוקרתי בחניית הבית, כאשר פעולת השטיפה החיצונית והפנימית איננה מותירה אחריה שריטות המאפיינות את מכונות השטיפה התעשייתיות לרכבים. באמצעות מכונה זו ניתן לבצע גם פעולת פוליש לרכב למטרות הסרה וניקוי של לכלוך נוקשה מריפודי המושבים וגם לשלדת הרכב.

מכונת שטיפה דגם K7 לג'יפים ורכבי יוקרה

לצד מכונת השטיפה מדגם K4, חברת דן שלדן היבואנית הרשמית של מוצרי KARCHER לישראל, מייבאת גם מכונת שטיפה בלחץ גבוה מדגם K7. מכונה זו נחשבת למכונת השטיפה הביתית העוצמתית והחזקה ביותר של חברת KARCHER והיא מיועדת בין היתר לשטיפת ג'יפים יוקרתיים ורכבי יוקרה אחרים. המכונה משלבת בתוכה מנוע עוצמתי המיוצר מאלומיניום ומערכת קירור מנוע מובנית.

מכונות השטיפה הייעודיות של חברת KARCHER מומלצות לכל אחד ואחת מביניכם המחזיק ברשותו רכבי יוקרה וג'יפים. במכוני השטיפה הפזורים ברחבי הארץ תוכלו למצוא אומנם פתרונות שירות נאותים לצרכי שטיפת רכבי יוקרה, כשאר חלק ממכוני השטיפה המובילים בישראל מחזיקים ברשותם מכונות שטיפה תעשייתיות של חברת KARCHER, אך רכישת מכונת שטיפה ביתית למטרות ניקוי פנימי וחיצוני של רכב היוקרה שבבעלותכם, תבטיח גם לכם פעולת שטיפה איכותית בכל רגע נתון בו תבקשו לצחצח ולהבריק את רכב היוקרה מבפנים או מבחוץ.

 שינוי גודל פונט
ניגודיות