מה זה מכונות טיאוט? - מכונות שטיפה Karcher Israel
16189
rtl,page-template-default,page,page-id-16189,woocommerce-no-js,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

מה זה מכונות טיאוט?

צרו איתנו קשר

מכונות טיאוט לשימוש ביתי

מכונות טיאוט לשימוש תעשייתי

אם פעם הבחנתם במכונית קטנה לצד הכביש שמטאטאת את הכביש ומפעיל אותה נהג – הרי שנתקלתם במכונות טיאוט. המכונה נועדה בעצם לטאטא את הכביש מאבק ולאסוף לכלוכים.  אבל מהן מכונות טיאוט? האם הן מיוצרות בגדלים שונים? ואיזה שימושים הן מתאימות?

 

סוגים של מכונות טאטוא

בכל הנוגע למכונות אלה, חשוב לדעת כי מלבד מכונות טיאוט העירונית, ישנן כיום כמה וכמה מכונות שבאמצעותם אפשר לטאטא כל שטח:

מכונות טאטוא 650 סמ"ק – אלה מכונות קטנות וביתיות שמתאימות לחצר , לגינה ולאזור הבית או העסק. מכונות אלה מטאטאות  גם שבילים, מדרכות, חניות ואפילו רחובות: כאשר באמצעות המטאטא ניתן לנקות מהר יותר, תוך שהלכלוך נאסף במיכל מיוחד ששומר שלא יתפזרו שאריות לכלוך ברוח. ניקיון באמצעות מכונה כזאת הופך לפשוט קל ונעים.

מכונת טאטוא 750 סמ"ק – גם זאת מכונה קטנה אך היא יכולה להתאים גם לבעלי עסקים כמו למסעדות, בתי קפה, מלונות, בריכות ועוד. מכונה זאת אוספת ביעילות את הלכלוך, תוך שהיא מנקה במהירות גבוהה מכל מטאטא או שואב אבק שנועדו לשימוש חוץ.

מכונת טאטוא 40 ליטר – מכונה זה נחשבת בינונית גדולה והיא נועדה לשימוש בשטחים כמו כבישים, מדרכות, חצרות ועוד. המכונה מסיבית יחסית והיא נועדה להפעלה למען איסוף גדול יותר של לכלוכים מהשטח.

מכונת טאטוא עירונית – נחזור למכונה העירונית שבה נוהג אדם, והיא בעצם אוטו קטן שמפעיל מברשות מטאטאים ושואבים לניקוי יעיל ונכון יותר של רחובות, מדרכות, פסולת בנייה, אבק קשה ועוד.

 

מתי כדאי לקנות מכונה כזאת?

מכונות טיאוט מתאימה למי שיש לו חצר פרטית, רחוב שהוא רוצה לשמור נקי, גינה גדולה ועוד.

המכונה יכולה להתאים גם לשטחים כמו בריכות, מגרשי כדורגל, חצרות של מלונות או בתי קפה, למשתלות ולמגוון מקומות חיצוניים.

 

התאמת המכונה לצרכים שלכם:

אנו ב karcher-shelldan נדאג להתאים לכם את המכונה היעילה ביותר עבורכם, תוך שאתם יכולים להיכנס לקטגוריית 'מכונות טיאוט' באתר, ולבחור לכם את המכונה המתאימה ביותר לשימושים שלכם.

בנוסף, מי שרוצה ליהנות מטאטוא של חללים קטנים יותר – יוכל ליהנות ממטאטא חשמלי שנועד לשימוש וניקיון של שטחים קטנים, לרצפות ולשטיחים.

שינוי גודל פונט
ניגודיות