מטאטא מכני

אתם והקרשר שלכם

אחת ההמצאות הגדולות בתחום הניקיון הוא המטאטא המכני שמאפשר ניקיון יסודי, יעיל ומהיר יותר. מטאטא מסוג זה, הינו כלי ניקיון המועדף על מגוון אוכלוסיות, בין אם מדובר באנשים פרטיים, בעלי עסקים, בעלי חדרי ייצור, משרדים ועוד.

 

 

אבל מהו המטאטא המכני, ומה היתרונות שלו?

קווים לדמותו של המטאטא הנפלא!

מטאטא מכני הוא מכשיר ניקוי נפלא הפועל על בטריות שבאמצעותו ניתן לנקות כל משטח, החל מרצפות מסוגים שונים רצפות פרקט ועץ, שטיחים ומשטחים שונים.

המטאטא המצויד במברשות וקונטיינר לשאיבת לכלוכים, אוסף את כלל הלכלוכים אפילו הנסתרים ביותר, ביניהם: פירורים, אבק, שערות,, לכלוכים שנאספו בפינות ובפאנלים, תוך שהמטאטא קל מאד ונוח לשימוש.

מטאטא זה המשווק על ידי חברת karcher-shelldan הינו מהאיכותיים ביותר תוך שהוא מהונדס ומיוצר בגרמניה, כאשר הוא נועד כתחליף מושלם לשואב אבק, למטאטא, למגב ולסמרטוט וזאת  משום שהוא מאגד את כל אלה במכשיר אחד נפלא!

 

שימושים של מטאטא מכני

למטאטא מסוג זה מגוון שימושים ביניהם: ניקיון שטיחים, ניקוי רצפות, ניקיון מרפסות, מרצפות עץ פרקט ועוד, והוא מתאים גם לניקיון של גינות, חצרים ואף לניקיון של שטחים ציבוריים.

 

למטאטא זה ישנם כמה יתרונות בולטים ביניהם:

ניקיון יעיל ומהיר יותר – באמצעות המטאטא ניתן לנקות כל משטח ביעילות ללא צורך בחומרי ניקוי, כאשר אפשר לנקות באמצעותו כל משטח בכל יום ולהרגיש כי המקום נקי ומצוחצח.

חסכון בחשמל – בזמן ששואב אבק רגיל זולל חשמל ויש להעביר את חוט החשמל שלו ממקום למקום בחלל החדר: המטאטא המכני הפועל על בטריות ופועל לזמן ארוך, מאפשר ניקיון חסכני, תוך תזוזה קלה יותר על המשטח אותם מנקים.

ניקיון שקט – כיום ישנה יותר התייחסות לרעשים בין שעות מסיימות והתחשבות בסביבה. מטאטא מכני פועל בצורה שקטה ללא רעשים חזקים. 

ניקיון יסודי יותר – באמצעות מטאטא זה ניתן להגיע אל כלל המקומות הנסתרים, ולנקות את כלל האלמנטים בבית ללא צורך בשאיבה, טאטוא, שטיפה ועוד.

מיכל איסוף גדול – יתרון נוסף של המטאטא המכני הוא מיכל איסוף גדול שיכול להכיל לכלוך רב, תוך פתיחה אסטטית של המיכל וריקון מהיר.

מברשות בהתאמה מודולארית – למטאטא 2 מברשות להתאמה ספציפית לסוג הלכלוך מה שמאפשר ניקיון יעיל ויסודי יותר שנעשה באמצעות המברשות.

 

 

זה הזמן לנקות בלי להתאמץ!

אם אתם רוצים לנקות כל משטח מבלי להתאמץ, המטאטא המכני של karcher-shelldan הוא התשובה עבורכם. עשו לעצמכם טובה, ובחרו את כלי הניקוי הטוב ביותר!

כל הזכויות שמורות לדן שלדן יבואן קרשר בישראל

שינוי גודל פונט
ניגודיות

אז אולי אנחנו לא מחלקים כאן עוגיות, וגם אם היו נשארים פירורים - יש לנו איך לנקות אותם :)

אבל, אנחנו כן משתמשים בנתוני הגלישה שלך (ה -Cookies) בכדי לשפר את החוויה שלכם למקסימום באתר שלנו. תנו קליק ותרגישו בבית.
אנחנו כאן לכל שאלה.

Open chat