המדריך המלא לשטיפה בלחץ גבוה של מבנים ורצפות עץ - מכונות שטיפה Karcher Israel
16543
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16543,single-format-standard,woocommerce-no-js,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

המדריך המלא לשטיפה בלחץ גבוה של מבנים ורצפות עץ

המדריך המלא לשטיפה בלחץ גבוה של מבנים ורצפות עץ

משטחים חיצוניים נדרשים להתמודד עם נזקי מזג אוויר, לכלולים, לחות, מים, עובש, פטריות ודהייה טבעית. לכן כדי לשמור על המראה שלהם ועל מנת לספק להם הגנה מיטבית, יש לתחזק אותם אחת לתקופה ולנקות אותם בצורה יסודית. אחת הדרכים לעשות כן היא על ידי שטיפה בלחץ גבוה. כיצד עושים זאת? לפניכם המדריך המלא.

בחירת מכונת שטיפה בלחץ

אחת הדרכים לנקות דקים מעץ היא על ידי מכונת שטיפה בלחץ. מדובר בפעולה פשוטה למדי אשר מחזירה עטרה ליושנה ומשמרת את מראה העץ הטבעי. עם זאת כדי להשיג את האפקט המרבי יש לבחור במכונת שטיפה איכותית התואמת לדרישות ומטרות השימוש. כאשר השימוש הוא ביתי, ניתן לבחור במכונה ביתית וקטנה יותר. לעומת זאת, כאשר השימוש תעשייתי יש צורך במכשיר גדול יותר אשר יוכל להתמודד עם משטחים הרבה יותר גדולים.

אילו סוגים של מכונות שטיפה קיימים?

מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה מאוד דומה לשואב אבק והיא מגיעה בעיצובים שונים ועם שלל אביזרים מסוגים שונים, תלוי בערכה. ישנן מכונות אשר מבצעות חמש פעולות במכשיר אחד לרבות טיאוט, קרצוף, שטיפה, שאיבה וייבוש וישנן מכונות שטיפה ייעודיות המבצעות שטיפה בלבד, אולם להן איכויות וביצועים ברמה גבוהה. בכל מקרה, אם ברצונכם לשטוף דקים מעץ או כל סוג אחר של משטח חיצוני, עליכם לוודא שהמכונה בה אתם בוחרים מתאימה לכל סוגי הריצוף, שהיא נוחה לאחיזה ולשימוש, שהיא אידיאלית לצרכים שלכם וכמובן שהיא נמצאת במסגרת התקציב.

דברים נוספים אותם כדאי לבדוק לפני רכישה או השכרה:

  • הנפח של המכונה
  • שטח הפעילות
  • עוצמת הקול
  • עובי המברשות
  • משקל המכונה
  • סוג המנוע / הבטרייה
  • מהירות תנועה
  • מידת הלחץ

כיצד משתמשים במכונת שטיפה?

אם השקעתם בבניית דקים מעץ או ריצפתם משטחים חיצוניים, בוודאי שאתם רוצים לשמר את המראה שלהם לאורך שנים ולהימנע מהצורך בתחלופה גבוהה. לשם כך קיימות מכונות שטיפה בלחץ. הן יעילות במידה גבוהה וכל שיש לעשות הוא להפעיל אותן ולהתחיל בעבודה. אופן הניקוי משתנה בין מכונה למכונה, ישנן כאלו אשר מבצעות פוליש וקרצוף, אחרות משמשות גם להברקה וליטוש וישנן אף מכונות שמייבשות את המשטח לאחר הניקיון היסודי, כך שניתן יהיה לדרוך עליו שוב במהירות.

כאמור שטיפת דקים ומרצפות עץ באמצעות מכונת שטיפה בלחץ גבוה מהווה פתרון יעיל לתחזוקת משטחים ומאפשרת לכם ליהנות ממשטח נקי ומבריק, ממש כאילו הותקן לראשונה לפני ימים בודדים.שינוי גודל פונט
ניגודיות