הדרך הנכונה לניקוי המשרד מבלי לפגוע בריהוט - מכונות שטיפה Karcher Israel
17666
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17666,single-format-standard,woocommerce-no-js,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

הדרך הנכונה לניקוי המשרד מבלי לפגוע בריהוט

הדרך הנכונה לניקוי המשרד מבלי לפגוע בריהוט

כל משרד בו עובדים מגיעים מידי יום במסירות, כדי לקדם את הפעילות העסקית שלו, ראויים לשבת במשרד נקי למשעי אשר הריחות בו גורמים לתחושה ביתית ונעימה. אין ספק כי ניקיון המשרד חייב להתבצע מידי יום לכל היותר ובטח שלא פחות מפעם בשבוע ניקיון יסודי אשר כולל חלונות, שולחנות מחשב, ריקון פחים וכיוצא בזאת. משרדים רבים שוכרים מנקה על בסיס קבוע אשר מגיעה בכל יום כדי לנקות את המשרדים השונים וכאן המקום לצייד אותה בחומרי ניקיון איכותיים אשר מאפשרים לה לנקות ביעילות ומהירות ומצד שני אין סיכון ולו הקטן ביותר שהריהוט במשרד ייהרס בשל שימוש בחומרי ניקוי מחטאים.

כך תנקו את המשרד שלכם

אם אתם מחפשים את חומרי הניקיון שיצליחו לשמור על ריהוט משרדי, באופן יוצא מגדר הרגיל, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נספק לכם מידע אודות הדרך הנכונה והשימוש בכלי העבודה הטובים ביותר לניקיון המשרד שלכם.

ניקוי הרצפות – אם הרצפה שלכם זקוקה לריענון ויותר מהרגיל, הרי שנכון לשלב מכונת שטיפה בלחץ, אשר תאפשר לכם לקבל בסיום התהליך רצפה מבריקה ונקייה. ישנן מספר מכונות בלחץ משתנה ועל כן אתם יכולים לרכוש מכונה מתאימה למשרדים שלכם ביחס לגודל ביחס לרמת הלכלוך המצטבר וביחס לתקציב אותו אתם מקצים למטרה זו. עוד על מנת לשטוף את הרצפות, אתם יכולים לרכוש מטאטא חשמלי אלחוטי נטען באמצעותו תוכלו לנקות לא רק רצפות אלא גם שטיחים.

מנקה חלונות נטען – כדי לנקות את החלונות מבלי לפגוע בריהוט המשרדי, אתם יכולים להפסיק ולהשפריץ על החלונות חומרים ולנגב אותם עם נייר (מכל סוג שהוא), משום שיש כיום את מנקה החלונות הנטען, אשר מאפשר לכם גם לנקות את החלונות למשעי וגם להגן על רהיטי המשרד שלרוב עומדים בצמוד לחלונות. אין ספק כי להזיז רהיטי משרד כל פעם שאתם מבקשים לנקות את החלונות, דוחה את משימת הניקיון (ולו בשל המעמסה) ועל כן החלונות של המשרד נשארים מלוכלכים, אך לא עוד עם מנקה החלונות הנטען. חשוב לזכור כי טפטוף חומרי הניקוי על ריהוט משרדי כגון שולחנות מחשב, דלפקי קבלה וכו' עלול לגרום לו להיהרס.

לנקות את הפרקט – אם המשרד המעוצב שלכם בנוי על פרקט, הרי שלא תאלצו לשפוך מים על הרצפה ומהצד השני צריך לזכור כי על מנת לשמור על הפרקט לאורך זמן, יש להתייחס אליו בהתאם ולנקות אותו בהתאם לכללים ולהנחיות הנכונות. כדי שלא תאלצו להתמודד בכל שני וחמישי עם שיפוץ הפרקט בשל ניקיון לא נכון, השתמשו במקרצף / שואב רצפות ופרקטיים FC5  שיאפשר לכם ניקיון מקסימאלי אל מול שמירה מרבית על הפרקט.

לא לוקחים סיכון ומנקים בבטיחות

ריהוט משרד מעוצב הוא עקב אכילס בכל הקשור לניקיון ולו  בשל החשש לפגוע בציוד ובריהוט במהלכו. משום שהמנקה היא זו שאחראית על הניקיון, היא לא תמיד מודעת לחשיבות הנעלה אחר שמירת הריהוט לצד אי שימוש בחומרי ניקיון ספציפיים, עם, על ובסמוך לריהוט (לרבות מים על פרקט, אקונומיקה ועוד). כדי לא לקחת סיכון בהרס הריהוט וכדי לא לשים את יהבכם על המנקה שמגיעה יום יום למשרד, ההמלצה היא לרכוש ציוד וחומרי ניקיון שלא יפגעו בריהוט.

 שינוי גודל פונט
ניגודיות