חברת ניקיון מקצועית בוחרים לפי כלי עבודה - מכונות שטיפה Karcher Israel
17313
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17313,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,mega-menu-top-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

חברת ניקיון מקצועית בוחרים לפי כלי עבודה

חברת ניקיון מקצועית בוחרים לפי כלי עבודה

אחת השאלות המרכזיות בה נתקלים אנשים המחפשים חברת ניקיון היא כיצד למצוא את האחת? איך יודעים שעשינו בחירה מושכלת ובחרנו את הטוב ביותר עבור הנכס שלנו? התשובה היא פשוטה – הציוד המקצועי בו בוחרת להשתמש החברה, נרד לפרטים.

בין אם מדובר על ניקיון של בתים חדשים, דירות ישנות, נכסים לאחר שיפוץ או אפילו ספות יש הבדל בין התוצאות שיתקבלו, והרבה מכך טמון במכשירים ובמכונות שיקחו חלק בעבודות. כמובן כי גם למפעילים יש תפקיד ניכר אך ללא ציוד איכותי תפקידם ואיכותם לא יבואו לידי ביטוי.

פוליש לרצפה דורש מכונת פוליש עוצמתית

מיותר לציין כי פוליש לרצפה אכן דורש ציוד איכותי על מנת לתת תוצאות מרשימות ויתרה מכך, לא לפגוע במרצפות. לא כל אדם עם סמרטוט רצפה ומגב איכותי יכול לבצע פוליש ולא כל מכונה זולה עם פז"מ של שנים רבות תבצע עבודתה נאמנה.

חברת ניקיון מומלצת תרכוש את הציוד האיכותי ביותר ותבטיח שהוא מצוי בידי העובדים המוסמכים לעבוד איתו. חברות ציוד מכשירות את עובדי הניקיון לעבודה עם הציוד ומעניקות להם כלים על מנת לבצע עבודתם על הצד הטוב ביותר.

לא כל שואב אבק יכול להילחם בקרדית

דוגמה אחת מני רבות אך כזו שנוגעת לרובנו. קרדית האבק חייה ומשגשגת במערכות הישיבה שלנו, במזרנים, בשטיחים ובאזורים נוספים בחלל הבית. על מנת להילחם בה ולהשמיד אותה יש צורך בשואב אבק תעשייתי ומלא עוצמה שחודר את סיבי הבד ובעל עוצמת שאיבה מספקת על מנת ללכוד את הקרדית.

לפיכך, יש לוודא עם חברת הניקיון שקיים ברשותה ציוד חדיש, איכותי וכזה שעומד בתקנים מחמירים. זה המדד שלכם שבחרתם חברת ניקיון מומלצת ואיכותית, ותוצאות הניקיון יהיו בהתאם.

ניקיון ללא מים

ישנו חשש הולך וגובר מפני ניקיון עם מים. רהיטים רבים אינם מחבבים מים, וזה בלשון המעטה. חברות ניקיון אשר ברשותן ציוד מתקדם ידע לתת מענה גם לצורך הזה. מנגד, חברה לא מקצועית, עם ציוד מיושן לא תוכל לתת פתרון טוב לבתים ולמשטחים רבים.

כיום קיים ציוד איכותי וחדשני שמאפשר לבצע ניקיון ברמה מעולה וללא מים. חברות ניקיון שמכבדות את עצמן וצועדות עם קדמת הטכנולוגיה כבר מצוידות היטב ומלבד חדר האמבטיה כמעט ואינן עושות שימוש במים כלל וכלל. הימנעות ממים בעת הניקיון מאפשרת שמירה על הריהוט ונוסכת ביטחון רב בבעלי הבתים.

דגשים נוספים לבחירת חברת ניקיון

מאחר ואנחנו מעוניינים לספק לכם כלים יעילים למציאת חברת ניקיון אז ניתן לכם כמה טיפים והמלצות למציאת האחת:

 

  1. חברות ניקיון עם ביטוח – ביטוח צד ג' הוא המינימום בימינו וזאת על מנת למנוע פגיעה ברכוש. יתר על כן, ישנן חברות עם ביטוח מקיף ואף חבות מעבידים.
  2. לא להתפתות אחר מחיר נמוך מדי – התחלנו את דברינו עם החשיבות של ציוד איכותי, וזה יודע כל בר דעת עולה כסף. לכן, תחפשו חברת ניקיון עם מחיר הוגן ולא זול מדי ביחס לשירות. זה יכול להעיד על איכות העבודה שלה.
  3. כוח אדם וזמן עבודה סביר – דרישה לדעת מי הם האנשים שיכנסו אליכם הביתה היא לגיטימית לחלוטין, כמו גם זמן העבודה הצפוי. אם מבטיחים לכם דברים שלא נשמעים סבירים כגון ניקיון האחוזה בחצי שעה אז כדאי שזה ידליק לכם נורה אדומה. אל תתעקשו על זמן קצר מאוד מן הטעם הפשוט שזה עלול לפגום באיכות העבודה.

 

לסיכום, הכל טמון בבני האדם. עסקים עושים עם בני אדם ולא עם עסקים ולכן מצאו איש קשר איתו יש לכם חיבור טוב. תבקשו את הצעת המחיר בהסכם כתוב וברור ואל תשאירו מקום לאי ודאות, בהצלחה ובברכת בית נקי ומשגשג.



שינוי גודל פונט
ניגודיות